Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

ReQuest Dance Crew začínali v telocvični a dnes spolupracujú so svetovými hviezdami

Napísal na 18. februára 2020

Dievčenská tanečná skupina si plní sen. Spolupracujú s najznámejšími celebritami, ako sú JLo či Justin Bieber.

V roku 2007 skupina Royal Family rozdelila členov do skupín podľa veku, pohlavia, alebo štýlu tanca. Na základe toho vznikla ReQuest dance crew, Ktorá mala pôvodne len päť členov. Na ich čele stála, vtedy len, 15- ročná Parris Goebel.

Zostava sa po prvýkrát zúčastnila Hip-Hopovej tanečnej súťaže v roku 2009, na ktorej obsadila prvé miesto. Druhé miesto obsadili v celosvetových majstrovstvách o dva roky neskôr.

ReQuest na tohtoročnom SuperBowle s JLo. Zdroj: hollywoodtramp

Od roku 2012 sa ReQuest začala zviditeľňovať. Parris Goebel so svojou crew tancovali na svetovom turné Jennifer Lopez. Talentovaná RDC rapídne napredovala, zúčastnili sa súťaží, vystúpení a odovzdávaní cien nie len v Amerike, ale aj v Ázii či Európe. Skupina začala naberať nových členov a vyšplhala sa na top rebríčky a začala aj vlastnú, tanečnú tour.

RCD sa vďaka svojmu talentu dostali všade do sveta. Zdroj: Facebook

Za najslávnejšou spoluprácu RCD považujú prácu s Justinom Bieberom, kde tancovali na jeho Purpose Tour, dokonca účinkovali aj v jeho klipe, Sorry a What do you mean.

Justin Bieber spolupracuje s RCD už dlhé roky. Zdroj: YouTube

Medzi najsledovanejšie klipy patrí aj rytmická pieseň Level Up od speváčky Ciary. Parris Goebel sa počas svojej kariéry objavila vo viacerých filmových projektoch, ako je napríklad Born To Dance, kde sa prezentovala aj celá RCD. Rovnako sa objavila vo filme Step up 5, kde tancovala sólo.

Level Up od Ciary sa stal tanečným hitom. Zdroj: Facebook

Request vzbudzujú pozornosť najmä vlastnými choreografiami, ktoré prezentujú vo videoklipoch známych skupín či spevákov. Tanečný talent predviedli aj vo videoklipe ku piesni Do You od speváka a dídžeja Troyboia.

Medzi najnovšie choreografie patrí Do You, ktorá má doteraz úspech. Zdroj: YouTube

Request si nedávno opäť zatancovali po boku Jennifer Lopez počas športového prenosu Super Bowl v Amerike. Skupina sa aj napriek nabitému programu zúčastňuje tanečných kurzov po celom svete.

Zdroje: Facebook, ThePalaceDanceStudio, Dbpedia


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár