Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Zaplníte čmáranicou celý papier? Red Bull Doodle Art ocení kreativitu všetkých umelcov

Napísal na 21. februára 2023

Milujete Red Bull a kreslenie? Tak teraz je ideálna príležitosť, aby ste sa prihlásili do Doodle Art súťaže, kde môžete získať rôzne ceny alebo sa dostať až na svetové finále. Všetko o registrácií a súťaži nájdete v našom článku.

Pero, papier  a predstavivosť. Presne to sú kritéria na zapojenie sa do Red Bull Doodle Art, celosvetovej súťaže, ktorá dáva silu novej generácii umelcov. Víťaz národného kola si to namieri až na globálne finále do Amsterdamu, kde sa vďaka svojej fantázii bude môcť stať svetovým šampiónom čmáraníc. Ak ste práve dostali pocit, že tento článok oslovuje práve vás, tak sa vôbec nemýlite.

Prekreslíte každú voľnú chvíľu?

Čmáranie je jednoduchý spôsob, ako odhaliť svoje vnútorné dieťa, zmierniť stres, generovať nápady, či zlepšiť pamäť. Ide o umenie či cestu, akou môžete dať všetky vaše myšlienky na papier. V 1. fáze musíte nakresliť svoje umelecké dielo čiernym alebo modrým perom, prípadne ceruzkou na biely papier alebo čiernym alebo modrým digitálnym perom na tablete alebo podobnom elektronickom zariadení. Dôležité je hlavne to, aby ste svoje dielo stihli prihlásiť do súťaže načas, a to najneskôr do 19.3.2023 23:59.

Máte desiatky super kresieb a neviete sa rozhodnúť? Tak prečo sa obmedzovať, prihlásite ich všetky. Ich počet nie je obmedzený. Aby ste sa ale pri podávaní prihlášok úplne neodtrhli z reťaze, majte na pamäti, že porota bude v národnom kole hodnotiť na základe nasledujúcich kritérií: kreativita, umelecké zručnosti a diela milujúce život. Porotcovia chcú vidieť, ako ho milujete vy.

Do Red Bull Dooble Art sa môžete zapojiť do polovice marca. Zdroj: redbull.com

Red Bull Doodle Art

Koncept pero na papieri Red Bull Doodle Art sa datuje od prvého ročníka v roku 2009. Počas minulých rokov ostala súťaž verná svojmu pôvodnému konceptu.  Zároveň sa ale vyvíjala, aby rozširovala obzory účastníkov prostredníctvom najnovších technologických inovácií. Vo fáze výberu budú práce viac ako 60 národných finalistov vystavené na výstavách otvorených pre verejnosť na rôznych miestach po celom svete.

Každý národný víťaz bude spolupracovať s profesionálnym umelcom, aby sa pripravil reprezentovať svoju krajinu s exkluzívnym doodle NFT na svetovom finále, ktoré sa uskutoční v Amsterdame od 25. do 28. mája 2023.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár