Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Recept na tvoj „dream job“

Napísal na 30. októbra 2013


Personálna agentúra McROY group nedávno vyhlásila už 2.ročník súťaže „Your dream job“, do ktorej sa môže zapojiť naozaj každý. Stačí chvíľka vášho času, štipka šikovnosti na vyplnenie krátkeho testu a možno sa šťastie usmeje práve na vás. Veď kto by nechcel získať skúsenosti vo svojom odbore a stáž u človeka, ktorý je v danej oblasti expert? A okrem toho, čaká na vás aj veľa iných úžasných cien…

 

Ako sa zapojiť do súťaže?
Je to jednoduché. Klikneš na stránku http://www.yourdreamjob.sk/, kde si môžeš vybrať 1 z 12 mentorov z oblasti, ktorá ťa zaujíma.

Tento rok sa mentormi stali: Igor Rattaj (predseda DR, spolumajiteľ a zakladateľ spoločnosti Tatry Mountain Resorts) Adela Banášová (moderátorka), Jaroslav Židek (šéfkuchár), Vladimír Masár (prezident slovenskej kancelárie Delouitte), Simone Dulies (generálna riaditeľka, Sheraton Bratislava hotel), Svetlana Dankovičová (Senior Vice President, Banque Privée Edmond de Rothschild Europe), Richard Antonius Maria van het Bolscher (CEO a majoritný akcionár POS MEDIA Group), Milan Dubec (generálny riaditeľ/produktový riaditeľ/predseda predstavenstva Azet, a.s.), Rudolf Briemann (filmový producent), Nils Jebens (majiteľ siete reštaurácii Kampa Group), Matej Drlička (riaditeľ agentúry Viva musica! Agency) a Ivana Christová (Miss, manažérka a zakladateľka OZ ORIN PANACEA).

Každý mentor si pre vás pripravil krátky test obsahujúci 5 otázok z jeho oblasti. Musíš odpovedať rýchlo a správne, aby si získal, čo najväčší počet bodov. Ak v teste uspeješ, stačí vypísať dotazník s tvojimi kontaktnými údajmi, pridať fotku, tvoj životopis a si v hre. Nič komplikované.

Aké sú ceny?
Okrem stáže je vo výhre započítaný týždenný SKIPAS, absolvovanie kurzu „Značka si ty“ a večera v McROY&CO Lounge v Euroveii. No najlákavejšou cenou je pravdepodobne výhra „miliónového dream jobu“, kde okrem stáže u Igora Rattaja, získaš aj pozíciu „VIP tester“, čo znamená, že tvojou prácou sa na celý mesiac stane testovanie luxusných hotelov v Tatrách, tatranských reštaurácií, najkvalitnejších lyžiarskych zjazdoviek a najväčšieho slovenského aquaparku. To znie to lákavo, nie?

Zdieľaj a vyhraj!
Ďalšia vynikajúca súťaž agentúry McROY grup je ešte jednoduchšia. Stačí zdieľať oficiálnu stránku McROY group na facebooku a priebežne sledovať, či ste sa náhodou neocitli medzi výhercami. Ceny sú z rôznych oblastí, tak neváhajte a vyskúšajte!

viac info na: http://www.yourdreamjob.sk/, https://www.facebook.com/McROY.Your.Dream.Job?fref=ts

Na blogu oficiálnej stránky si môžete prečítať skúsenosti ľudí, ktorí už stáž so svojim mentorom absolvovali: http://blog.yourdreamjob.sk/

1374742_230840687073469_62862771_n

text: Karin Fronková, Obrázky : facebook McROY


Pokračovať v čítaní