Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!



107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Radox obliekol sprchovacie gély do nových šiat

Napísal na 17. novembra 2013


Bylinná kúpeľová kozmetika Radox prichádza na trh s novými baleniami svojich sprchovacích gélov. Na každom obale teraz nájdete nápis „Lift your mood with Radox”, teda „zlepšite si náladu s Radoxom”. To korešpenduje s posolstvom tejto tradičnej anglickej značky, ktorá už viac ako 100 rokov „prebúdza vaše telo i myseľ”. V súčasných, pestrejších baleniach sprchovacích gélov nájdete osvedčený mix prírodných ingrediencií, no s novým označením.

PS-SKIN-Radox-Radiant-FL-250ml-8949884-C1Obľúbená kombinácia pre dámy Milk & Berries s vôňami čerstvého ovocia má teraz názov Burst a podmanivé spojenie Milk & Magnolia so zmyselnou vôňu magnólie označenie Radiant. Milk & Vitamin prinášajúca vône pomarančového oleja a éterickej materinej dúšky nesie názov Splash, Milk & Vitamin s netradičnou kombináciou výťažkov z vanilky a zázvoru zase osvedčené označenie Soothe. Obľúbený Eastern Spirit s vôňami exotického Orientu sa najnovšie skrýva pod názvom Rejuvenate.
Páni si v nových baleniach nájdu obľúbené spojenia sprchovacieho gélu a šampónu. Popri klasickej rade For Men môžu siahnuť aj po sprchovacom géle a šampóne Noire s výťažkami z dračieho ovocia a bobulí camu camu alebo rade Sport so sviežou vôňou citrónovej trávy a morskej soli.
Do nových šiat sa obliekli aj unisex sprchovacie gély a šampóny. Rada Invigorate prináša známu osviežujúcu zmes mentolu a citrusového oleja, Refresh zase obsahuje esenciálne oleje, ktoré rýchlo oživia vaše zmysly. Obsiahnutý eukalyptový olej vás príjemne uvoľní a pripraví na náročný deň.

Značka Radox vznikla v Anglicku spojením prvých slabík slov radiated (vyžarujúci) a oxygen (kyslík), ktoré charakterizovali vôbec prvý výrobok Radox uvedený na trh – soľ do kúpeľa na nohy. Bolo to v roku 1908. Výrobok bol určený na relaxáciu po športovom výkone, práci na záhrade alebo po akejkoľvek namáhavej fyzickej práci. Tým bolo od samého začiatku zrejmé posolstvo značky – dopriať a spríjemniť organizmu odpočinok, byť prostriedkom relaxácie pre telo i dušu a pomôcť regenerovať unavené svaly.  V súčasnosti kladie Radox dôraz na prírodné ingrediencie obsiahnuté v sprchovacích géloch, ktoré povzbudzujú telo i myseľ a premieňajú kúpeľ na nezabudnuteľný zážitok.

DÁMSKE SPRCHOVACIE GÉLY

PS-SKIN-DUSCHDAS-ForMen-FL-250ml-8816809-C1Sprchovací gél Burst – Milk & Berries (250ml)
Výživný ovocný kokteil pre vašu pleť. Neodolateľná vôňa čerstvého ovocia vás pozitívne naladí a povzbudí na celý deň.

Sprchovací gél Radiant – Milk & Magnolia (250ml)
Zmyselná vôňa magnólie bude rozmaznávať Vaše zmysly, bohatá pena pomôže udržať vašu pokožku hebkú a vláčnu a vy sa budete cítiť vždy príťažlivo.

Sprchovací gél Splash – Milk & Vitamin (250ml a 500ml)
Osvieži vašu pokožku a zanechá ju zamatovo hebkú a vláčnu. Vôňa pomarančového oleja a éterickej materinej dúšky príjemne naladí vaše zmysly a dodá vám energiu a dobrú náladu.

Sprchovací gél Soothe – Milk & Vanilla (250ml)
Neobvyklá a pôsobivá kombinácia výťažkov z vanilky a zázvoru vám prinesie energiu a dobrú náladu na celý deň. Ranná sprcha sa tak stane nevšedným zážitkom, ktorý navyše pomôže udržať vašu pokožku krásne hebkú.

Sprchovací gél Rejuvenate (250ml)
Výrazná kombinácia výnimočných vôní kvetov pomarančovníka a lotosu vám dodá energiu na celý deň. Vôňa ďalekého Orientu ukrytá v limitovanej edícii sprchovacích gélov Eastern Spirit bude vašou každodennou inšpiráciou.

PÁNSKE SPRCHOVACIE GÉLY

MA-SKIN-Radox-Sport-FL-250ml-8949808-C12v1 sprchovací gél a šampón For Men (250 a 500ml)
2v1 sprchovací gél a šampón ponúka vôňu, ktorá vám dodá pozitívnu energiu a povzbudí vás na celý deň.

2v1 sprchovací gél a šampón Noire (250ml)
Vôňa s nádychom klasiky pre každého džentlmena. Sprchovací gél s výťažkami z dračieho ovocia a camu camu bobulí pre výnimočný pocit pri sprchovaní.

2v1 sprchovací gél a šampón Sport (250ml)
Určený pre aktívnych mužov a športovcov. Svieža vôňa citrónovej trávy a morskej soli osvieži vaše zmysly a chladivá sprcha prebudí vaše telo.

UNISEX SPRCHOVACIE GÉLY

PS-SKIN-DUSCHDAS-ForMen-FL-250ml-8816809-C12v1 sprchovací gél a šampón Invigorate (250ml)
S osviežujúcou zmesou mentolu a citrusového oleja sa budete cítiť ako znovuzrodení. Doprajte svojmu telu účinné osvieženie pred náročným dňom.

2v1 sprchovací gél a šampón Refresh (250ml)
Revitalizujúci sprchovací gél a šampón v jednom obsahuje esenciálne oleje, ktoré rýchlo oživia vaše zmysly. Obsiahnutý eukalyptový olej vás príjemne uvoľní a pripraví na náročný deň.

Odporúčané ceny sprchovacích gelov Radox: 250ml balenie – 2,15 eura, 500ml balenie – 3,79 eura


Pokračovať v čítaní