Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Profesori lásky v Aetteri

Napísal na 19. októbra 2016

V pondelok 17. októbra zavítali do štúdia rádia Aetter chalani z kapely Smola a Hrušky. Dozvedeli sme sa viac o ich nových singloch, albume či turné, ale najväčšie prekvapenie prišlo nakoniec. Zahrali nám naživo svoju novinku Profesor Lásky!

Kapela Smola a Hrušky potešila nedávno svojich fanúšikov až dvoma novými piesňami. Dokázali, že vedia byť naozaj romantickí, ale aj uletení. „Na Profesora Lásky sú veľmi pozitívne ohlasy. Stačí si pozrieť Youtube a tam je len jeden hejter. Potrebujeme viac hejterov! Naopak, Pilsinefukal je úletovka, ktorú sme vymysleli vo štvrtok a v nedeľu ju dali von. Reakcie na ňu sú naozaj zmiešané, ale to sme v podstate čakali. Aj o tom je život,“ vraví frontman kapely Spoko.

 

Profesor Lásky prekvapil aj müllerovskou polohou hlasu Spoka, ktorá mu nesmierne sedí. „Myslím si, že ako kapela sme spravili mnoho šialených pesničiek a niekedy je dobre vytvoriť aj vážnu pieseň, kde má Spoko hrubší hlas. Vznikajú potom takéto romantické skladby, takže máte sa na čo tešiť, pretože budú ešte aj krajšie,“ poznamenal Jahn.

Ich romantickú novinku si môžete vypočuť už aj na Europe 2, v Slovenskom rozhlase či menších regionálnych rádiách. V našom štúdiu ju zahrali aj naživo.

Smola a Hrušky hrajú naživo Profesora Lásky.

Chalani zo Spiškej Novej Vsi oslávia na budúci rok svoje jubilejné 20. narodeniny. Aké prekvapenie pre nás chystajú?

 

Darčeky pre poslucháčov.

Darčeky pre poslucháčov.

Kapela nezabudla ani na tradičný pozdrav:

 

foto: Matej Minárik


Pokračovať v čítaní