Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Prichádza strašná… sranda!

Napísal na 15. apríla 2013

Filmová séria s originálnym názvom Paranormal activity mala na svete obrovský úspech. Pre mnohých z nás je ťažké uveriť, že už len samotný film nebol paródia. A predsa sa Marlon Wayans (séria Scary Movie – herecky aj ako tvorca) rozhodol, že pripraví pre už aj tak vysmiatych divákov komédiu, ktorá bude plná strašenia, vyháňania diabla a predovšetkým zábavy. Spojitosť so sériou je nasledovná – dom, bezpečnostné kamery snímajúce jeho útroby, divné pohyby vecí, ktoré sa inak nehýbu, mladý pár vydesený na smrť… A to je všetko. Tam, kde končí všetok humor v originále, tam začína poriadna „prča“ v snímke Haunted House.

 

Hlavná postava Malcolm sa chce usadiť a spolu s priateľkou sa rozhodnú pre spoločné bývanie. To však Malcolm ani netuší, čo za peklo ho s jeho nastávajúcou čaká. Ako to už v takýchto prípadoch býva, „bubák“ v dome je hrozba, a preto je potrebné použiť všetky dostupné prostriedky na jeho odstránenie. Kňaz, kamery, …

 

Pár nenormálnych aktivít je film, ktorý síce nemá hlbšiu myšlienku, ale meno scenáristu a predstaviteľa hlavného hrdinu garantuje poriadnu zábavu. Určite sa oplatí pozrieť tento film, ktorý je v súčasnosti premietaný už aj v našich kinách.

Autor: Ján Janočko


Pokračovať v čítaní