Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky od 24.11. 2014 do 29. 11. 2014

Napísal na 23. novembra 2014

thumb3-1355339333-trnavaZačiatok týždňa odštartuje v Cerveze energické duo dvoch spievajúcich talentov Juraja a Sisy. Sisa je študentkou FMK a zároveň jednou z vedúcich univerzitného spevokolu UniTTy. Juraj je študentom umeleckej školy a hudbe sa venuje aj v práci. Spoločne sa predstavia v pondelok o 20:00 na Hudobnom večeri v Cerveze.Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť vidieť tieto dva mladé talenty pokope a užite si večer plný skvelej hudby. Happy hour je samozrejmosťou.
________________________________________________________________________________________________________

 Študentský časopis Attelier opäť pripravil skvelý Atteliér event. Tentokrát je hlavnou témou: Ako byť neviditeľný na internete. Beseda bude prebiehať v utorok o 13:00 v učebni JC 21. Pavol Lupták, bezpečnostný špecialista, si pripravil pár viet o tom či vôbec existuje možnosť uchrániť na internete úplne všetko a ako „neviditeľná“ komunikácia dokáže pomôcť v odhaľovaní káuz, pri ochrane dôležitých zdrojov a že je ako stvorená pre prácu investigatívcov.
______________________________________________________________________________________________________________________

Všetci cestovateľskí nadšenci pozor! Organizácia AISEC opäť pripravila úžasný kultúrny večer s názvom Global Village plný zábavy a nadväzovania nových kamarátstiev so zahraničnými stážistami. Pozvaní sú všetci trnavskí študenti. Tak aj ty si nájdi pred Beániami aspoň trochu voľného času a opráš si svoje jazykové znalosti. Tešíme sa na teba 25. novembra 2014 o 17:00 na J. Herdu v Trnave.
______________________________________________________________________________________________________________________

Po roku je tu opäť čas Beánií. Prvákov sme sa rozhodli privítať do tajných služieb FMK vo veľkom štýle. Aj keď James Bond pracuje v utajení, 25. novembra príde do RELAXU aj ON. Myslíte, že si donesie aj svoju bond girl? V službách jej veličenstva vystúpi Adam Ďurica, zahrá DJ Jancco a DJ Ernie. Lístky v predpredaji 005 €, na mieste 007 €. Heslo večera: „Vodka s Martini. Pretrepať, nemiešať.“
______________________________________________________________________________________________________________________

Na stredu 26. novembra pre vás Študentská rada UCM zorganizovala o 13:00 na Herdu prednášku s autorom najlešie predávaných kníh 21. storočia Jozefom Banášom. Vychytený slovenský prozaik, dramatik, politik a diplomat vám porozprávať niečo o 17. novembri, čo sa dialo pred a po.
______________________________________________________________________________________________________________________

Študentka Jana Kmecová si dala predsavzatie, že ešte pred tým, než skončí školu musí ísť niekam poriadne ďaleko a na poriadne dlhý čas. Takto skončila v Thajsku, kde skoro pol roka učila angličtinu na základnej škole. Príď si vypočuť o tom aké je to vydať sa niekam na vlastnú päsť, aké je to prežiť na mieste, kde je vaša rasa raritou a ako Jana navštívila okrem Thajska aj Singapu a Kambodžu. V stredu 26. novembra o 20:00 sa na teba tešíme na evente Na ceste: na vlastnú päsť v Thajsku v Artklube.
_____________________________________________________________________________________________________________________

Aj štvrtok večer bude v Artklube nezabudnuteľný. Slavomír Šiška pre nás pripravil zoznam filmov notoricky známych s chybami, ktoré ste možno postrehli a možno nie. Neváhajte a príďte sa za symbolické jedno euro dobre zabaviť na banálnych filmových chybách a možno pozmeniť pohľad na filmy, ktoré sa pred tým zdali bezchybné, priam až dokonalé. Takže sa vidíme v štvrtok 27. novembra vo štvrtok v Artklube!
____________________________________________________________________________________________________________________

Decemeber klope na dvere a Trnava to potvrdzuje obrovským vianočným stromčekom v strede námestia, či pribúdajúcimi drevenými stánkami. V piatok 28. novembra o 17:00 sa na Trojičnom námestí stromček slávnostne rozsvieti a stánky oficiálne otvoria. Nezmeškajte túto predsviatočnú chvíľu a pozvite kamarátov na pohárik punču alebo voňavej medoviny.

Text: Karin Fronková


Pokračovať v čítaní