Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky na 25.-28.februára

Napísal na 24. februára 2013

Ak ste ešte neoslávili začiatok semestra, máte tak možnosť urobiť v pondelok 24.2. na Open semester party, ktorá sa uskutoční v disco clube Europa2Point. O dobrú hudbu a zábavu sa postará obľúbený DJ Stanaley. Pokiaľ sa pri vstupe preukážete isic-om či študentským preukazom, zaplatíte za vstup 2 €. Neštudentov vyjde vstupné na 3€.  Lístky je možné kúpiť aj v predpredaji, a to v Čajke od 16-tej do 19-tej hodiny.


V utorok je pre vyznávačov módy pripravené už v poradí druhé jedinečné podujatie Fashion Delight. Tentokrát sa bude táto  veľkolepá módna šou konať v priestoroch jedálne UCM. Celá akcia bude prebiehať v duchu motta „Väčšia show, viac módy“.  Tešiť sa môžete na luxusné kúsky z dielne profesionálnych, ale aj amatérskych návrhárov. Na svoje si prídu aj milovníci športového a dizajnérskeho oblečenia na každý deň. Viac informácii nájdete na stránkach http://fashiondelight.sk/ a
http://www.facebook.com/fdelight .


Na stredu večer sú naplánované dve zaujímavé akcie. Prvou z nich je tradičná Noc v Kine, tentokrát zameraná na sci-fi. Počas večera vedecko-fantastických filmov uvidíte trojicu kultových snímok – 12 opíc, Moon a 2001: Vesmírnu odyseu. Za lístok na všetky filmy zaplatíte 3€. Ak ste však väčším fanúšikom fotografie ako filmu, tak navštívte v stredu večer ArtKlub, kde bude prebiehať v poradí šiesty večer z cyklu S ArtKlubom na cestách, vrámci ktorého príde o svojich zážitkoch z Nepálu porozprávať cestovateľ a fotograf Filip Jánoš.

Text: KP