Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky na 21. až 27. októbra

Napísal na 20. októbra 2013

calendar1

Najväčšia spoločná akcia dvoch trnavských univerzít, pod heslom „konečne pod jednou strechou“, sa uskutoční 22. októbra v Mestskej športovej hale. Organizátori koncipovali program tak, aby sa zabavil každý, a preto sa môžete tešiť na hiphopového Kaliho, rock’n’rollových The Cellmates, známeho disco DJ-a EKG a taktiež Video oldies DJ. Lístky, rozdelené do dvoch kategórií, sú už v predaji v budovách oboch univerzít. Obyčajné po 8 eur a VIP po 19 eur. Pôjde o nezabudnuteľný, a určite jedinečný zážitok, kde spoznáte nových priateľov nielen z domácej univerzity. Treba sa len pekne nahodiť do šiat či saka a prísť sa zabaviť na najväčšiu študentskú akciu roka.


Koncert aj párty v jednom sa uskutoční 22. októbra o 20:45 v známom Art Klube, vstup 3 eurá. Svoje hudobné umenie predvedie skupina Chick & Tin.  Chick & Tin  je mladé trio z Bratislavy pod vedením speváčky, skladateľky a klaviristky Moniky Satkovej. Dopĺňajú ju rytmickí bratia Bulíkovci- mladý nádejný gitarista Peťo na bicích a Miloš na basgitare. Kapela spoločne skúša a koncertuje od augusta 2008 a poslucháčom ponúka nápaditú hudbu s prvkami jazzu. Texty sú poetické, takže sa určite nebudete nudiť. Cítiť v tvorbe vplyv hudobných velikánov ako Dežo Ursiny, Jaro Filip.

Po koncerte mladej kapely nasleduje už tradične dobrá študentská disco párty. Tentokrát vás bude baviť skvelý DJ Gonzo.


Ak radi diskutujete a dozvedáte sa nové veci o zaujímavých ľuďoch, určite príďte 23. októbra o 19:00 do Art Klubu na diskusiu s naozaj kreatívnym človekom Michalom Sekerom. Michal Sekera je úspešný grafický dizajnér, ale známy je viac pod menom DJ Lixx. Porozpráva vám o svojej práci dizajnéra, ale aj o aktivitách v hudbe. Opýtať sa ho budete môcť na čokoľvek, čo vám napadne.
Máte radi filmy? 23. októbra o 20:30 taktiež v Art Klube si môžete pozrieť čo-to zo slovenskej novodobej produkcie. Za 1 euro si budete môcť pozrieť tieto  krátke filmy:

PANDY (Matúš Vizár, 12 min, 2012, animovaný)
MOMO (Teodor Kuhn, 30 min, 2012, hraný)
VÝSTAVA (Andrej Kolenčík a Peter Begányi, 35 min, 2013)
POSLEDNÝ AUTOBUS (Martin Snopek a Ivana Laučíková, 16 min, 2010)


25. októbra o 19:00 sa v Trnave predstaví vynikajúci český komik Zdeněk Izer spolu so speváčkou a muzikálovou herečkou Šárkou Vaňkovou, ktorú môžete poznáte z Českej Superstar. Program ponúka skvelú zábavu v spontánnej atmosfére divadelných scénok vhodných pre všetky generácie. Nekonvenčný humor s imitáciou ľudských charakterov a spoločenských reálií s jedinečnou parodickou nadsádzkou v hudobno-zábavnom programe obľúbeného českého zabávača si budete môcť vychutnať za 13 eur v Kine Hviezda.

Text : Alexandra Bartlová


Pokračovať v čítaní

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com