Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky na 18.-22. marca

Napísal na 18. marca 2013

Zastavte sa 19.marca na Skladovej a nadýchajte sa veľkonočnej atmosféry! Naši spolužiaci si pre nás pripravili trhy, s množstvom zábavných aktivít a súťaží, kde nebude chýbať dobré jedlo a skvelá hudba. Trhy budú k dispozícii už od ôsmej do 15:30. Nezabudnite sa zapojiť do súťaže o najoriginálnejšiu fotografiu s veľkonočným motívom a vyhrajte 3 jazdy zadarmo od taxislužby ALCATRAZ. Pre viac info pozrite event na FB.


V utorok sa opäť žije aj vo Vám-známom klube Europa2point. Tentokrát tu máme STUDENT EDITION. Môžete sa tešiť na naozaj kvalitnú housovú muzičku v podaní DJ Ekg a DJ Mairee, takže neváhajte, vstup len 3eurá a večer sa môže začať!


Príďte podporiť našich spolužiakov v divadelnej improvizácii! V stredu 20.marca sa od 19:30 môžete tešiť na výročnú desiatu Improligu, ktorá sa uskutoční v Kine Hviezda. Vstupné 1euro a zaručený kultúrny zážitok. A pokiaľ máte aj Vy nejaké herecké sklony, neváhajte a zaregistrujte sa priamo na predstavení od 19tej hodiny.


Štvrtok 21.marca bude dňom všetkých fotografov (aj tých začiatočných). Že prečo? Festival Frejm v rámci fotosekcie pre študentov pripravil intenzívny workshop pod vedením dvoch profesionálnych fotografov – Alexandra Kissa a Ondreja Molčáka. Ide najmä o fotografovanie architektúry – Synagóga (Halenárska 2) a Katedrála sv. Jána Krstiteľa (Univerzitné námestie). Na workshope bude k dispozícii špecializovaná technika, ale pre osobný prístup lektorov je počet fotografov obmedzený len na 10-12 študentov. Preto svoje záväzné prihlášky pošlite najneskôr do 20.marca mailom na petra.adamkova@publikum.sk.

Text : Lenka Ďurišová


Pokračovať v čítaní

Další článok

Aetter FOTO


Predošlý článok

Utekajme, už ide!