Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky na 11.-15. marca

Napísal na 11. marca 2013

V utorok 12.marca sa môžete tešiť na besedu s ilustrátorom a zakladateľom reklamnej agentúry Provocation Bureau (zameriava sa na vytváranie komunikačných ideí, grafickému dizajnu, ilustráciám, knihám a podobne), absolventom FMK UCM, Ivanom Kasajom. Vstup voľný! Tešíme sa na Vašu účasť o 19:00 v Artklube.


Dňa 13.3.2013 o 16.00 hod. sa v priestoroch kina OKO uskutoční beseda s režisérom, scenáristom a hudobným skladateľom Dušanom Rapošom. Umelecký podvečer spestria aj ukážky z filmov a hudobných diel tohto všestranného umelca.


Ak neviete, kam sa ísť zabaviť v stredu 13.marca, nahoďte oblečky a zúčastnite sa afterky prvého lyžiarskeho záťahu, ktorý sa odohral vo februári. O 20-tej to vypukne v Monkey clube!


Tento týždeň bude streda na roztrhanie, v známom klube Europa2point sa odohrá tzv. Lámavica. Témou bude: Black & White a pri dodržaní tématiky je vstupné za 2€ (inak všeobecne 2,50€). Tak čo, necháte sa zlomiť?


Napokon tu máme niečo pre milovníkov filmovej tvorby, NOCvKINE uvádza akčnú športovú drámu WARRIOR už túto stredu, 13.marca o 19:30 v kine Hviezda. Vstup – 2e.

Text : Lenka Ďurišová


Pokračovať v čítaní