Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky 9.3.2015-15.3.2015

Napísal na 8. marca 2015

Na začiatok tohto týždňa si Študentská rada UCM pripravila pre nás už v poradí ôsmu Univerzitovicu.  U8  sa bude konať 10.3.2015 (utorok) a už ako tradične bude v disco klube Relax. Tak neváhaj a prídi si zatancovať so svojimi spolužiakmi. Veď Univerzitovicu si nesmieš nechať ujsť.

( Lístky sa dajú kúpiť v predpredaji alebo na mieste. )

———————————————————————————————————————————————————————————-

Kto predsa nie je na „disco tresky“  Artclub pozýva na koncert skupiny Zlokot  so skvelým supportom pesníčkára Archvíny chlapec.   Zlokot je slovenská nadžánerová skupina.  Koncert  realizuje značka SUM.  Bude sa konať 10.3.2015.

———————————————————————————————————————————————————————————

Na ďalší deň sa opäť bude činiť ArtClub, ktorý sa na 11.3.2015 rozhodol usporiadať oddychovú Besedu a ochutnávku čajov z obchodíku Chorej Vrany.  Obchodník vás prebudí z vášho pseudointelektuálneho vegetatívneho spánku a okrem iného sa dozviete čo to viac o čaji.

———————————————————————————————————————————————————————————-

Tento týždeň sa ukáže aj Ten!Podnik.  13.3.2015 si pre nás prichystal   Balkan a Gypsy night :  Balkan Madness. Ide o šialenú selekciu troch  skúsených party-makerov.  Zahrajú DJ´s  LENIN KREVIC a Dr. TESLA.  Tak kašli na to, že je piatok 13 a prídi sa zabaviť.

———————————————————————————————————————————————————————————-

Na konci týdňa, ako inak, zahviezdi  Artclub. Sobotu, 14.3.2015, si  prichystali JUKEBOx party. O to, aby tento event bol „tip-top“, sa z časti musíte postarať aj vy sami.  Až do samého začatia  na stene eventu urobte poriadny playlist, aby DJ bol pripravený na 100% a hral len to, po čom vaše srdiečka túžia.

Barbara Hricišinová