Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Post Malone vydal svoj štvrtý album, v ktorom opisuje svoje vzostupy a pády

Napísal na 13. júna 2022

Americký, veľmi obľúbený raper Post Malone po 3-ročnej pauze prináša na scénu štvrtý album Twelve Carat Toothache. V ňom nájdete 14 piesní, ktoré sa podľa umelca nechcú zapáčiť každému, ale odzrkadľujú jeho tvorbu bez kompromisov.

Jeden z najúspešnejších raperov súčasnosti Post Malone sa počas svojej kariéry priznal, že stráca svoju kreativitu. Z, preňho, rušného Los Angeles sa presťahoval do Utahu. Sťažoval sa, že v Los Angeles ho všetci tlačia do práce a on už je z toho unavený. Ako sa ukázalo, zmena mu veľmi pomohla a podarilo sa mu tam vytvoriť ďalší album s názvom Twelve Carat Toothache. Umelec sám dokonca prezradil, že nové prostredie mu navrátilo lásku k jeho práci.

Post Malone po pauze

Na začiatku mesiaca vyšiel jeho už v poradí štvrtý štúdiový album Twelve Carat Toothache. K spolupráci si prizval hneď niekoľko zvučných mien. Na 14 trackovom albume sa objavujú The Weeknd, Roddy Ricch, The Kid LAROI alebo aj 26-ročná americká raperka a speváčka, Doja Cat, ktorá sa podieľala na chytľavom songu I Like You s výstižným prídavkom A Happier Song.

Minulý mesiac, ešte pred vydaním albumu, Post Malone odprezentoval v Saturday Night Live s úžasným vystúpením piesne Cooped Up s Roddym Ricchom a Love/Hate Letter To Alcohol s Fleetom Foxesom. Raper sa podieľal aj na tvorbe ikonickej skladby Chip ‚N Dale: Rescue Rangers pre animovaný film od Disney.

Koncom minulého roka vydal aj song One Right Now s The Weekndom. Ten sa dostalo do Top 10 rebríčka Billboard Hot 100 a za pár mesiacov nazbieral viac ako 1 miliardu streamov.

Obal albumu Twelve Carat Toothache. Zdroj: Tlačová správa

O čom je nový album?

Post Malone, ktorý dosiahol prvé miesto v rebríčku Billboard za najlepší hit a aj za najlepších 10 hitov, prezradil, že 14 skladieb na albume hovorí viac o tom, ako sa momentálne cíti. Piesne vykresľujú jeho vzostupy a pády, neporiadok a bipolárny aspekt toho, že je veľmi populárnym umelcom. Umelec povedal, že vo svojej kariére urobil veľa kompromisov, najmä hudobne, ale teraz už nemá pocit, že by to chcel. „Nepotrebujem byť číslo jeden, na tom mi už nezáleží,“ priznal.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár