Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Počas poslednej Univerzitovice sa cestovalo v čase

Napísal na 4. mája 2019

Posledná Univerzitovica – Veronika Sásiková

Posledná Univerzitovica sa niesla v znamení 80. rokov.

V utorok – 30.4. 2019 – sa stretli študenti trnavských univerzít a spoločne sa vrátili v čase na poslednej Univerzitovici. Tá sa tradične konala v klube Relax.

„Na túto Univerzitovicu sme si pripravili hlavne súťaže, ktoré sú našľapané a nadupané,“ hovorí hlavný organizátor Samuel Paška.

Medzi súťaže, do ktorých sa mohli vysokoškoláci zapojiť patrilo aj rozbíjanie piñaty. O tú súťažili študenti s najlepším dresscodom. Naplnená bola kondómami. „Bolo v nej uložených 245 kondómov a cukríky,“ prezradili organizátori.

Samuel tiež prezradil, prečo sa Univerzitovica niesla v rytmoch 80. rokov. „Pretože bola posledná. Chceli sme si zaspomínať na všetkých, čo založili túto Univerzitovicu.“

„Ja milujem retro. Celkovo, či už v hudbe alebo obliekaní. Bolo to najlepšie obdobie, aké mohlo byť,“ zhodnotil tématiku party jeden z účastníkov.

Headlinerom bol Kobra Gang, ktorí zabávali miestnosť plnú tancachtivých študentov počas celej noci. Univerzitovicou sa uzavrel party život študentov, ktorých teraz čaká už len skúškové, avšak nezúfajte. Vidíme sa aj budúci rok.

Aftermovie:

Máme tu pre vás naložené aftermovie od Patrika ?Tak dajte dole do komentáru emoji, s ktorým by ste vyjadrili vaše pocity z Poslednej Univezitovice… ?

Uverejnil používateľ Študentská rada UCM Štvrtok 2. mája 2019

Zdroj: reportáž Veronika Sásiková


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár