Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Plesov v Trnave je niekoľko, no študentský je len jeden

Napísal na 8. februára 2017

Snímka obrazovky 2017-02-08 o 13.15.00

Aj tento rok majú ľudia v Trnave viacero možností, ako sa zabaviť v krásnych róbach či v oblekoch. No ples, na ktorom sa má možnosť zabaviť viac ako 300 študentov, je len jeden. Trnavskí študenti ani tento rok nezaháľajú a na prvú marcovú sobotu 4.3.2017 pripravili už v poradí 3. Ples študentov Trnavy v krásnych priestoroch trnavského hotela Holiday Inn.

Minuloročný Ples študentov Trnavy vypredali za neuveriteľných 10 dní a v tomto trende pokračujú aj teraz. Predaj lístkov na 3. Ples študentov Trnavy spustili necelé 3 dni a voľných zostalo posledných 7 stolov. ,,Minulý rok sa nám podarilo usporiadať najväčší ples, aký Trnava kedy zažila. Dopyt po lístkoch bol neskutočný, a tak sme zvýšili pôvodnú kapacitu z 350 na skoro 390. Tento rok sme však stavili na kvalitu, povedali sme si, že menej je niekedy viac, a tak, aby sme zvýšili komfort účastníkom plesu sme kapacitu znova obmedzili na 350 ľudí,“ povedal jeden z organizátorov Miroslav Fulier, študent MTF STU v Trnave.

Snímka obrazovky 2017-02-08 o 13.15.55

Trnavskí študenti okrem iného predstavili aj svoj nový web trnavskistudenti.sk, na ktorom sa okrem cenných informácií dokážete doklikať aj ku kúpe svojho lístka pre seba a svoju partiu. Aj tento rok si budú účastníci vychutnávať krásne priestory trnavského hotela Holiday Inn spoza okrúhleho stola, za ktorý sa zmestí až 12 ľudí. Minuloročná účastníčka Lenka Ď. sa najviac teší na program a sprievodnú kapelu: ,,Som zvedavá na tohtoročný program, ktorý si organizátori pre nás pripravili. Po posledných dvoch ročníkoch je latka nastavená skutočne vysoko.“

Na 3. Plese študentov Trnavy bude všetkých plesajúcich zabávať kapela s názvom That‘s LIVE Event band, ktorá sa označuje za najžšivšiu medzináronú event kapelu. Táto zaujímavá kapela s černošským spevákom neponúka žiadne otrepané hity či strojené vystupovanie. Ponúkajú fresh alternatívu a to, že chlapci z kapely sú z rôznych kútov sveta to len potvrdzuje. Ich heslo znie: ,,Chceme baviť seba a baviť všetkých ostatných.“ Okrem kapely budú program dopĺňať študentsky veľmi obľúbená Ľudová hudba Michala Moravčíka, ,,ej kej ej“ CIMBALOVKA a osvedčení moderátori všetkých študentských eventov Andrej Brník a Slávka Gracová.

,,Jeden z najkrajších pocitov z celého plesu je asi odovzdávanie cien po žrebovaní tomboly. Organizátori si aj tento rok vďaka hlavným a produktovým partnerom pripravili bohatú tombolu. Všetky ceny spolu s partnermi a sponzormi budú zverejnené v evente 3. Ples študentov Trnavy,“ povedal moderátor večera a ďalší člen organizačného tímu Andrej Brník.

Snímka obrazovky 2017-02-08 o 13.15.25

Všetky podstatné informácie nájdete na facebooku: Trnavskí študenti, v udalosti 3. Ples študentov Trnavy, alebo na novom webe trnavskistudenti.sk.