Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Nico Santos a Fast Boy posielajú do sveta spoločnú pieseň Where You Are

Napísal na 25. novembra 2023

Trio umelcov z Nemecka spojilo svoje hudobné sily a vytvorili pieseň Where You Are. Spievajú o láske a diaľke medzi nimi a ich vyvolenou.

Spevák a skladateľ Nico Santos má za sebou tri štúdiové albumy a množstvo hitov vrátane Home, Rooftop a Safe. Jeho meno môžeme často počuť aj v slovenských rádiách. Song Number 1 sa stal hitom tohto leta, pričom videoklip režírovala umelá inteligencia.

Autentický prístup k hudbe postavil nemeckého umelca do popredia a získal mu vernú fanúšikovskú základňu. Jeho skladby často obsahujú zmes emócií a texty, ktoré rezonujú s poslucháčmi na hlbšej úrovni.

pieseň where you are
Nico Santos vo videoklipe k songu Number 1. Zdroj: Youtube/Nico Santos

Berlínski bratia Felix a Lucas, známejší ako Fast Boy, začali svoju kariéru v roku 2021. Odvtedy stihli spolupracovať s množstvom známych interpretov ako Meduza, Elley Duhé, Tiësto či Afrojack. Najväčší úspech im priniesla skladba Bad Memories, ktorá stala hitom hitparád v Nemecku. 

Where You Are

Dvojica súrodencov sa síce stále spamätáva z globálneho úspechu tracku Good Life, stále pokračujú v tvorbe hitov. Tentokrát sa k nim pridal charizmatický spevák Nico Santos a spoločne vytvorili pieseň Where You Are.

„Felix a Lucas sú neuveriteľní multiinštrumentalisti. Milujem ich tvorbu, ktorá kombinuje temnú klubovú hudbu s povznášajúcimi refrénmi doplnenými o akustické gitary,“ hovorí o spolupráci 30-ročný spevák.

Jednoduchý videoklip pesničky ukazuje hudobníkov vo výťahu a uliciach mesta. Skladba kombinuje prvky hudby od oboch interpretov, pričom ju dopĺňa emotívny text. Where You Are je hudobná kolízia trojice talentov, ktorí dokážu vytvoriť niečo jedinečné.

Zdroj: Tlačová správa