Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Imagine Dragons prinášajú novinku Sharks. Videoklip k nej natáčali u seba doma.

Napísal na 30. júna 2022

Americkému zoskupeniu Imagine Dragons ide karta a pri príležitosti vydania ich ďalšieho albumu Mercury – Act 2 nám priniesli novinku s názvom Sharks. Videoklip k piesni točili v ich rodnom meste.

Pieseň Sharks je v poradí druhým singlom z nadchádzajúceho albumu, ktorý vyjde už 1. júla tohto roka. Text k piesni sa postupne objavoval na Discorde skupiny Imagine Dragons a fanúšici mohli postupne odhaľovať kúsky nového singlu. Nakoniec tak poslucháči dostali tridsaťsekundovú ukážku z pesničky Sharks.

Pieseň Sharks na červenom koberci

Imagine Dragons pieseň Sharks oznámila vskutku štýlovo. Počas ich ubytovania vo Viedni, kde sa zastavili v rámci ich svetového turné, skupina zverejnila video, kde sa fanúšici mohli pozerať na livestream videoklipu k piesni Sharks. V klipe členovia navštevujú ikonické miesta ich rodného Las Vegas – fontánu Bellagio, svetoznámy Allegiant štadión a príznačne aj Shark Reef Aquarium.

„Naším cieľom bolo prostredníctvom klipu reprezentovať naše rodné mesto vo svetle, ktoré si zaslúži – ako miesto vášne, zábavy a umenia,“ vraví frontman Dan Reynolds. „To mesto milujem a vďačím mu za náš úspech. Pieseň Sharks vzdáva hold mestu, ktorému hovoríme domov,“ dodáva.

Na niektorých z fanúšikov skupiny sa usmialo šťastie a mohli si album vypočuť predčasne. Okolo 700 z nich si album vypočulo v celej jeho dĺžke skoro týždeň dopredu.

pieseň sharks
Videoklip k piesni Sharks Imagine Dragons natáčali v ich rodnom meste, Las Vegas. Zdroj: Tlačová správa

Nový album však neznamená, že si skupina oddýchne. V auguste sa začína ďalšia časť ich svetového turné, tentoraz v USA. Potrvá až do konca septembra a zaradí sa medzi najväčšie turné, aké kedy skupina v Spojených štátoch odohrala.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com