Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Celeste Buckingham sa vracia na slovenskú scénu s veselou novinkou Make Me

Napísal na 12. júna 2022

Speváčka žije na Madeire, no po dlhých mesiacoch sa vrátila na Slovensko, aby nakrútila a odpremiérovala jej novú pieseň, Make Me. Vo videoklipe sa objavil aj herec Richard Autner.

Pesnička Make Me pochádza z albumu, ktorý speváčka plánuje vydať už tento rok na jeseň. Pri tvorbe hudby sa znova spojila s overeným skladateľom Matějom Vávrom, s ktorým už vytvorili veľa výborných piesní.

Vďaka spojeniu týchto talentov tak vznikla veselá, melancholicky naladená novinka, ktorá vás rozhodne poteší a vyčarí úsmev na tvári. Pri novom singli Make Me sme sa so Celeste držali vibu 80-tych rokov. Song je svižný, hravý a chceli sme ním dosiahnuť príjemné, energické počúvanie, ktoré poslucháčov nakopne. Verím, že si ho ľudia budú užívať rovnako ako my,“ vraví o piesni Matěj Vávra.

Pri tvorbe piesne, ale aj videoklipu sa tvorcovia držali atmosféry osemdesiatych rokov. Make Me je tak aj možnosť, ako sa vrátiť v čase a navodiť si radosť zo starých čias. Vo videoklipe staré časy zastupuje slovenský herec Richard Autner.

Režisér snímky Martin Miko vysvetľuje, že scenár pre pieseň Make Me rozdelili na viac častí. „Videoklip vznikal v bratislavskom klube Luna Bar a v apartmáne hotela Devín. Samotný scenár tvoria tri časti, chapters, pričom každá z nich vykresľuje rôzne fázy vzťahu,“ prezradil o diele režisér.

pieseň make me
Vo videoklipe sa objavil aj slovenský herec Richard Autner, ktorý zastupuje osemdesiate roky. Zdroj: Tlačová správa

Celeste na Madeire však nielen oddychuje. Nedávno získala diplom na jednej z najlepších škôl v USA, učí sa nový jazyk a snaží sa aj zdravo žiť. Chodieva na túry s kamarátmi muzikantmi a ako sama vraví, jej pes je ten najlepší spoločník. Jej fanúšikovia sú radi, že si Celeste užíva život a veľmi sa tešia na jej nový album.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár