Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Vyšla ďalšia romantická skladba od Caluma Scotta

Napísal na 26. februára 2022

Obľúbený britský skladateľ a spevák Calum Scott má na svojom konte už viacero úspešných sladkých songov. Tentoraz sa vracia na scénu a prináša pieseň If You Ever Change Your Mind.

Pamätáme si ho všetci z televíznej súťaže Britaina Got Talent 2015, kde si divákov získal už pri prvých tónoch. Vtedy zaspieval cover Dancing On My Own od speváčky Robin. Túto skladbu si prerobil podľa seba.

Vystúpením natoľko očaril porotu, že Simon Cowell mu dal zlatý buzzer a posunul ho do semi-finále. Prebojoval sa až do finále, kde skončil na šiestom mieste. Napriek tomu sa mu rozbehla jeho spevácka kariéra a naspieval viaceré úspešné pesničky, ako napríklad You Are the Reason, No Matter What a iné.

Na začiatku februára tohto roka pustil von pieseň If You Ever Change Your Mind. Rovnako ako jeho iné rozpráva o láske, ale tentoraz z opačnej strany. Je to trpká, no povznášajúca emotívna baladu o vzťahu plnom bolesti.

Na text piesne ho inšpirovala jeho neradostná skúsenosť v láske. Povedal o nej: „Pred piatimi rokmi som sa zaľúbil tak veľmi, že aj keď sa nám cesty rozišli, stále medzi nami bolo neviditeľné puto, ktoré kedysi bolo veľmi slabé a inokedy silné ako lano pripevnené k hrudi.“

Pieseň je už tretia, ktorú nájdeme v spevákovom pripravovanom albume, ktorý by mal vyjsť v jari. Okrem tejto piesne tam nájdeme už vydané Rise a Biblical. Spevák priznal, že pri tvorbe albumu si zobral inšpiráciu od speváčok ako Celine Dion alebo Adel, ktoré majú najlepšie a najväčšie vokály. Jeho vizuál je zaujímavý s neuveriteľnými hereckými výkonmi.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár