Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Tina s Alanom Murinom venovali novú pieseň „Bejby Blue“ všetkým ženám

Napísal na 13. marca 2021

Pieseň Bejby Blue odkazuje ženám, že sú úžasné. V netradičnej oslave Medzinárodného dňa žien Tine pomohol Alan Murin.

„Dnes oslavujeme ženstvo. A táto vec je o tom, že každá z nás má nekonečno možností – presne ako virtuálna bytosť BEJBY BLUE – jazykom a zvukom roka 2021… žena rastie z temnoty, “ napísala na Instagrame speváčka ku svojmu novému videoklipu Bejby Blue, ktorý vydala na MDŽ.

Tina ft. Alan Murin – BEJBY BLUE Zdroj: youtube.com

Podľa nej ženy môžu byť čímkoľvek. Ako príklad uviedla jeden zo svojich outfitov vo videoklipe, kde je oblečená v pánskom štýle. Rozhodla sa tak obliecť, aby ukázala, že jeden deň môže byť elegantná, inokedy ležérna, ale stále má v sebe silu ženy.

Kto je Bejby Blue?

Názov piesne je Bejby Blue označuje virtuálnu postavičku. Bejby Blue je prvá slovenská digitálna influencerka, ktorú stvorila dnešná technológia. Vytvorila si ju Tatra Banka, ako vlastnú ambasádorku študentského účtu. Vidieť sme ju mohli v rôznych reklamách banky na internete, ale aj v televízii. 

Bejby Blue je prvá slovenská digitálna influencerka. Zdroj: tatrabanka.sk

Táto postavička s nekonečným vesmírom príležitostí očarila speváčku natoľko, že o nej musela zaspievať. „Vedela som, že veľmi chcem zaspievať slovné spojenie Bejby Blue, lebo znie krásne a jeho význam je v kontexte skladby hlboký a magický,“ prezradila.

Spolupráca s Alanom Murinom

Skladba pôvodne vznikla ako sólo. Nakoniec sa speváčka rozhodla zapojiť do piesne aj hudobný objav minulého roka Alana Murina: „Na poslednú chvíľu som sa rozhodla ponechať slohu Alanovi, aby povedal, ako to vidí muž. Všetko zapadlo. Som jeho veľkým fanúšikom.Alan je aktuálne jeden z najvýraznejších hlasov našej hudobnej scény.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu hudbu. Zdroj: youtube.com

O ich svetový sound sa postaral producent, skladateľ a spevák ADiss s producentom the Boy. Vizuál videoklipu, ktorý sa dokonale hodí ku slovám piesne zabezpečil Cesar Production. Tina prezradila svojim fanúšikom, že sa môžu tešiť na ďalšie hudobné veci, ktoré dokončuje v štúdiu. 


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár