Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Oliver Tree vytvoril ďalší hit v spolupráci s Davidom Guettom, ktorým sa vracajú do minulosti

Napísal na 14. marca 2023

Umelci Oliver Tree a David Guetta prišli s energickou novinkou, ktorá znie ako z 90-tych rokov. K dielu vytvoril Oliver aj pestrý videoklip, ktorý odkazuje na virálne video z minulosti.

Začiatkom marca prišla dvojica umelcov Oliver Tree a David Guetta s novou skladbou. Here We Go Again sa už za pár hodín od vydania stala začínajúcim hitom. Okrem toho sa song rozšíril aj vďaka videoklipu, ktorý je kópiou virálneho videa z roku 2011.

Doslovná myšlienka Here We Go Again

Oliver Tree je známy pre svoj špecifický štýl obliekania, ale aj tvorby hudby a snímok. Tentokrát sa držal štýlu jeho nedávnych skladieb a vytvoril novú na podobnom základe. Novinku Here We Go Again podobne ako Miss You zrýchlili a upravili. Tým sa podobá hitom z minulosti, čo chcel Oliver aj docieliť.

Rovnako tejto myšlienke zodpovedá aj názov jeho skladby, pretože tu znova prišiel so štýlom starých skladieb, podobne ako z dávnejšej minulosti 90-tych rokov ale aj nedávnej, ako pri Miss You. Pieseň je pestrá a energická, ako väčšina jeho hitov a obaja umelci sú si istý, že sa singel stane hitom.

Videoklip odkazujúci na virálne video z minulosti

K novej skladbe Oliver vytvoril aj textový videoklip, ktorý je rovnako špecifický ako on. V ňom si zatancoval spolu so skupinkou ľudí, pričom boli veľmi rôznorodo oblečení. Týmito snímkami k textu skladby sa Oliver vracia späť v čase do roku 2011, kedy sa na YouTube objavilo video Cybergoth Dance Party. Tu partia ľudí tancuje pod mostom na rôzne songy. Týmto návratom do minulosti rovnako odkazuje cez názov songu.

Oliver sa ako vždy nedržal trendov a napodobnil práve toto staršie video, ktoré je tiež veľmi špecifické. Tanečníci v jeho snímkach sú oblečení podobne ako tí, ktorý sú v Cybergoth Dance Party. Okrem toho tancujú skoro rovnaký tanec a sú podobne rozmiestnení. Fanúšikovia si mysleli, že ide práve o napodobeninu tohto videa. Utvrdil ich v tom ale až Oliver na Instagrame, kde porovnáva práve tieto dve verzie.

Príspevok Olivera Treeho na Instagrame, v ktorom porovnáva svoj videoklip s pôvodnou verziou.
Príspevok Olivera Treeho na Instagrame, v ktorom porovnáva svoj videoklip s pôvodnou verziou. Zdroj: Instagram/olivertree

Aj keď nie sú tieto snímky oficiálnym videoklipom, fanúšikovia chválili už aj tie. To práve kvôli výstrednosti, ktorú tam Oliver vložil a vôbec z odvahy napodobniť práve tieto staré zábery. Okrem týchto snímok plánuje vydať aj oficiálny videoklip.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár