Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Uvidíme ich až v roku 2021: Tieto blockbustery dostali odklad, niektoré dokonca o celý rok

Napísal na 16. novembra 2020

Odložené filmy sú kvôli koronakríze tohtoročnou realitou. Okrem Nolanovho Tenetu sme od marca nevideli v kinách žiadny blockbuster. Dôvod je jasný – kiná sú zatvorené.

Štúdia chcú peniaze investované do filmovej produkcie späť, a preto odďaľujú dátumy premiér svojich filmov. Tento rok možno stihne kinopremiéru len Wonder Woman 1984, to však tiež nevyzerá ružovo a predpokladá sa presun na leto. Ostatné snímky však nemali ani to šťastie, aby skúsili vianočné vydanie a boli odložené rovno na budúci rok.

No Time to Die – 2. apríl 2021

Najväčší otáznik visí nad najnovším Bondom. Posledný film Daniela Craiga ako legendárneho agenta 007 je aktuálne na burze. Štúdio MGM ho chce predať ľubovoľnej streamovacej stanici za 600 miliónov dolárov.

Túto sumu však nikto nie je ochotný zaplatiť, a preto je jeho dátum premiéry stále stanovený na apríl budúceho roka. Čím ďalej sa bude termín posúvať, tým neskôr zistíme, kto bude agenta 007 hrať nabudúce.

A Quiet Place: Part II – 23. apríl 2021

Druhú časť Tichého miesta sme mali pôvodne vidieť už v marci, bol však v priamej konfrontácii s prvotným zatvorením kinosál. Emily Blunt pod režisérskou taktovkou svojho manžela Johna Krasinského pokračuje v ceste za záchranou seba aj detí. Dúfame teda, že v apríli ju skutočne uvidíme.

Podľa mnohých by mohlo dokonca ísť o najočakávanejší horor roka, preto sme zvedaví, ako sa k vydaniu postaví štúdio Paramount, keď príde na lámanie chleba.

Fast and Furious 9 – 28. máj 2021

O odklad deviatej časti nekonečnej série Rýchlo a zbesilo sa nepostaral len nepriaznivá situácia vo svete, film bol totiž viackrát prestrihávaný. Nakoniec sa jeho dĺžka zastavila na 145 minútach, pričom ešte nie je isté, či sa v takejto verzii v kine skutočne objaví.

Májová premiéra by partii Vina Diesela už konečne mohla vyjsť, pretože ide taktiež o drahý blockbuster a štúdiu by návrat peňazí vo forme vstupeniek rozhodne chýbal.

Ghostbusters: Afterlife – 10. jún 2021

Ďalší Ghostbusteri. Ženský remake príliš nevyšiel – prepadol v box office (predaj vstupeniek v kinách) aj v názoroch divákov. Mladý herci na čele s Finnom Wolfhardom (Stranger Things) by mohli byť výrazným posunom vpred pre túto sériu.

Voči júnovému vydaniu sme však skeptickí – predpokladá sa, že Ghostbusters: Afterlife sa do kín pozrú až niekedy v období budúcoročného Halloweenu. Nepochybne pôjde o komédiu s veľkou návštevnosťou, preto ju Sony nebude nasadzovať proti iným filmom v lete, ale počká si na jeseň.

Minions: Rise of Gru – 1. júl 2021

Rodinná animovaná komédia od štúdia Illuminations k nám zavíta taktiež až budúci rok. Letnú premiéru by stihnúť mohla a decká sa na ňu určite nedočkavo tešia.

Box office je pri značke Mimoňov jednoznačne zaručený, preto štúdio nemá žiadny problém posúvať vydanie. Ak sa to tentoraz už skutočne podarí, zrod obľúbeného zločinca Grua uvidíme ihneď po odovzdaní koncoročných vysvedčení.

Top Gun: Maverick – 9. júl 2021

Možno tomu uverí málokto, ale už je to 35 rokov, odkedy sme mali možnosť vidieť pôvodný Top Gun. Druhá časť sa najprv posunula na december, to však nestačilo, preto Paramount pritvrdil a ohlásil až ročný odklad.

Z traileru sme skutočne zvedaví, ako bude film vyzerať na veľkom plátne, zvlášť v IMAX sálach. Tom Cruise je známy svojimi kaskadérskymi kúskami bez stuntmanov, a preto bude uvedenie Mavericka do kín malým filmovým sviatkom.

Jungle Cruise – 30. júl 2021

Dobrodružný počin štúdia Disney mohol byť konečne originálnym letným filmom, pri ktorom sa dá zrelaxovať. Jungle Cruise však rovnako dostal ročný odklad a táto výprava s Dwaynom Johnsonom a Emily Brunt sa do kín dostane až budúce leto.

Možno Disney prekvapí a doručí ju priamo na svoju streamovaciu stanicu Disney+, to by však mohlo dopadnúť fiaskom v box office, podobne ako skončila nová Mulan. Modlime sa teda, aby sme sa ho dočkali na veľkom plátne.

Eternals – 4. november 2021

Marvel aktuálne rokuje o vydaní Black Widow streamovej službe Disney+, ešte však nie je nič isté. Pokiaľ ide o Marvel, tak vieme povedať, že kvôli nadväznosti znamená odsunutie jedného filmu automatický posun celej série.

Eternals nedostal dokonca ani oficiálny trailer a už vidíme ročný odklad. Dá sa predpokladať, že sa Marvel nerozhodne svoje drahé snímky venovať streamovacej stanici, nakoľko ich fanbase je obrovský a o čísla v box office sa rozhodne nemusia obávať.


Možnosti čitateľa
 1. Etels   On   7. septembra 2022 at 20:24

  Бытует мнение, что всякий татуаж бровей выглядит неестественно. Но если обратиться к опытному мастеру, который подберет пигмент для перманентного макияжа нужного цвета, брови получатся аккуратной, красивой формы и цвета. Процедуру выполняют с помощью специального аппарата, который буквально создает брови «с нуля». Но самое главное – такой результат продержится два-три года. Оглавление: Архитектура бровей – это создание формы бровей разными способами: окрашивание и татуаж, коррекция формы, макияж бровей. Воскоплав Infinity Professional Body Line кассетныйУниверсальный нагреватель Infinity для воска.. +7 (342) 229-74-53,+7(342)278-58-60     Поддерживаемые форматы: JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF. Пинцет Staleks для бровей EXPERT 10 TYPE 5 TE-10 5 Новый стильный пинцет STALEKS PRO отличается.. Ресницы лучики в наращивании плотно укоренились в топе популярных запросов от клиентов. Чтобы не отказывать такому количеству людей в желаемом… https://reignersworld.org/amogcamp2022/forums/profile/mohammad17z725/ ✅ Слишком горячий воск, может оставить серьёзные ожоги. Поэтому, перед нанесением воска необходимо проверить температуру воска, которая не должна быть слишком горячей (мастер наносит небольшое количество нагретого воска на руку). Оперативность обработки заказов NEW! «Голливудский изгиб» бровей в Центре здоровья и красоты «ADORA»! Дорогой друг, любые требования, пожалуйста, не стесняйтесь отправить мне письмо, ваш запрос specail будет приветствоваться, также образец будет предоставлен для вашего тестирования. NEW! «Голливудский изгиб» бровей в Центре здоровья и красоты «ADORA»! *Оставьте свой email и мы отправим оповещение сразу после того, как специалист даст ответ на ваш вопрос. 60.00р. Все комментарии, не касающиеся продукта, будут удалены! В первую очередь, если вы согласились на удаление волос воском, убедитесь в том, что у вас нет противопоказаний. Это практически безопасная процедура, но и у нее есть ограничения. Например, ее нельзя делать во время приема препаратов для лечения акне. Кроме того, депиляция воском противопоказана людям с онкологическими заболеваниями.

 2. Stewartopy   On   11. októbra 2022 at 8:09

  отзывы санаторий парус анапа азимут прометей небуг
  жемчужина сочи отель цены алушта все включено отель гудаута
  абхазия санатории с лечением опорно двигательного аппарата карпинск гостиницы кисловодск сан москва

 3. Stewartvxw   On   11. októbra 2022 at 21:09

  кавказские минеральные воды орбита сочи официальный сайт
  хостел дом санкт петербург отель гала пальмира трилиссера 22 иркутск
  мрия на карте восход гостиница москва официальный сайт отель гамма ольгинка почему не работает

 4. Stewartjeh   On   12. októbra 2022 at 7:02

  отдохни гагра абхазия отдых у моря гостевые
  отели в сочи с открытым бассейном свадьба в крыму на берегу моря отель апсара отзывы 2021
  все санатории в анапе санаторий корона алтая ярославская область отдых

 5. Stewartccn   On   12. októbra 2022 at 16:58

  сочи интурист отель в некотором царстве рязань официальный сайт цены
  отель салют резорт анапа гостиница авиатор старая русса
  отель релита в казани йодобромные ванны польза санаторий 8

 6. Stewartzjy   On   13. októbra 2022 at 3:46

  абхазия дом отдыха солнечный официальный сайт гостевой дом пятигорск
  белоруссия санатории с лечением отель гагра абхазия официальный сайт щорса 45л белгород
  дом отдыха в твери с бассейном купить отель в геленджике на берегу моря ско адлеркурорт официальный сайт

 7. Stewartjsb   On   13. októbra 2022 at 15:26

  гостиница санрайз андреевка санаторий ключи цены на путевки 2021
  весьегонск афанасий сочи адлер хоста reef отель 3 санаторий ерино официальный сайт телефон
  радоновые ванны в спб азикар цена в беларуси санаторий русь кисловодск официальный сайт

 8. VederTwteoq   On   24. októbra 2022 at 12:01

  севастополь фадеева 48 104 комнаты воронеж
  novotel moscow kievskaya малмыж гостиницы гостевой дом у заставы суздаль
  бассейн сосны командор гостиница в южно сахалинске гостиница континент шахты

 9. VederTwtvsl   On   24. októbra 2022 at 21:15

  колизей сочи отдых в горах башкирии
  санаторий кондопога церковь лазаря четверодневного пятигорск алтай вест белокуриха официальный
  тубус кварц для домашнего использования гостиница окуловка люкс санаторий ивушка в лоо от ржд

 10. VederTwtoqc   On   25. októbra 2022 at 6:13

  солнечный кисловодск официальный санаторий россиянка анапа официальный сайт
  геленджик пансионат солнечный берег крутой отель в крыму мрия ялта интурист скидки
  себеж гостиница адлер отели все включено у моря алушта октябрьская 16

 11. VederTwtnvk   On   25. októbra 2022 at 16:20

  туроператор краснодарский край ооо железноводск курорт
  пансионат им н лакоба мюссера санаторий надежда ессентуки отзывы отель в дмитрове на сутки
  океанариум сочи адлер меркюр роза хутор отель башкортостан санатории

 12. VederTwtnfb   On   26. októbra 2022 at 2:24

  калининград отель sweet village hostel санкт петербург
  одинцово парк инн отдых в абхазии 2021 цены отзывы замок коварства и любви
  саки крым отзывы медовые водопады гостиница золотая рыбка сызрань гостиница

 13. VederTwtznl   On   26. októbra 2022 at 11:23

  букинг петрозаводск санаторий северный кавказ
  гостиница ревда отдых на море краснодарский край недорого парк цитадель тула
  гостиница арина дальнереченск golden tulip rosa спутник нефтеюганск гостиница

 14. VederTwteak   On   26. októbra 2022 at 20:31

  отель смоленка санкт петербург крымское приморье курортное
  калининград ibis детский санаторий белокуриха официальный сайт санаторий автомобилист сочи официальный сайт цены
  нурлат гостиницы ялта отель все включено отдых в кабардино балкарии

 15. VederTwtqcd   On   27. októbra 2022 at 6:33

  отдых с семьей олц пансионат орбита 1
  пине ривер отель цены гостиница каргополочка в каргополе дома отдыха в тверской области с бассейном
  родник алтая белокуриха официальный сайт отель солнечный подмосковье санатории адыгея с лечением цены

 16. VederTwtlmu   On   27. októbra 2022 at 15:19

  дом актера сочи отель марриотт казань
  отель морской клуб отель дюрсо кавказ ессентуки официальный сайт
  бассейн зеленая роща уфа мб резорт еремино санаторий солнечногорский

 17. Impattfum   On   29. októbra 2022 at 8:43

  Scoliosis can be classified as idiopathic in most cases or secondary to underlying conditions stromectol tablets buy online The Landscape of Prognostic Outlier Genes in High Risk Prostate Cancer Clinical cancer research an official journal of the American Association for Cancer Research Zhao SG, Evans JR, Kothari V, Sun G, Larm A, Mondine V, Schaeffer EM, Ross AE, Klein EA, Den RB, Dicker AP, Karnes RJ, Erho N, Nguyen PL, Davicioni E, Feng FY 2016 Apr 1; 22 7 1777 86

 18. snitymN   On   16. novembra 2022 at 22:17

  In addition, the breast tissue from these animals seems to convert little 4 OH estradiol to 4 methoxy estadiol, a metabolite that is thought to be inactive, and to obviate further conversion to genotoxic metabolites 26 stromectol no prescription The concentrations of tamoxifen and the metabolites 4OHtam, 4OHNDtam, Ndesmethyltamoxifen NDtam, Ndesdimethyltamoxifen NDDtam, and tamNoxide in serum and tissues were measured by means of a recently developed highly sensitive liquid chromatography tandem mass spectrometry LCMSMS method

 19. Dialaloof   On   18. decembra 2022 at 19:44

  Heart Rate Control Some patients with Atrial Fibrillation a disease where the heart muscles contract and cause irregular rhythms are prescribed diltiazem to help regulate the muscle contractions in the heart generique levitra moins cher When compared with other antihistamines, diphenhydramine is noted for its pronounced tendency to produce sedation and its strong antimuscarinic effects

 20. Sharlesvgosk   On   4. januára 2023 at 20:32

  all inclusive resorts in cancun for couples
  [url=https://sadasndjhg231.bloginder.com/20650288/tale-about-recipe-easy-banana-cream-pie-no-bake]cancun all inclusive with airfare deals[/url]

 21. Oxivalm   On   31. januára 2023 at 8:19

  priligy precio And that fact, in turn, suggests that the payment s objective is to main tain supracompetitive prices to be shared among the patentee and the challenger rather than face what might have been a competitive market the very anticompetitive consequence that underlies the claim of antitrust unlawfulness

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *