Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Uvidíme ich až v roku 2021: Tieto blockbustery dostali odklad, niektoré dokonca o celý rok

Napísal na 16. novembra 2020

Odložené filmy sú kvôli koronakríze tohtoročnou realitou. Okrem Nolanovho Tenetu sme od marca nevideli v kinách žiadny blockbuster. Dôvod je jasný – kiná sú zatvorené.

Štúdia chcú peniaze investované do filmovej produkcie späť, a preto odďaľujú dátumy premiér svojich filmov. Tento rok možno stihne kinopremiéru len Wonder Woman 1984, to však tiež nevyzerá ružovo a predpokladá sa presun na leto. Ostatné snímky však nemali ani to šťastie, aby skúsili vianočné vydanie a boli odložené rovno na budúci rok.

No Time to Die – 2. apríl 2021

Najväčší otáznik visí nad najnovším Bondom. Posledný film Daniela Craiga ako legendárneho agenta 007 je aktuálne na burze. Štúdio MGM ho chce predať ľubovoľnej streamovacej stanici za 600 miliónov dolárov.

Túto sumu však nikto nie je ochotný zaplatiť, a preto je jeho dátum premiéry stále stanovený na apríl budúceho roka. Čím ďalej sa bude termín posúvať, tým neskôr zistíme, kto bude agenta 007 hrať nabudúce.

A Quiet Place: Part II – 23. apríl 2021

Druhú časť Tichého miesta sme mali pôvodne vidieť už v marci, bol však v priamej konfrontácii s prvotným zatvorením kinosál. Emily Blunt pod režisérskou taktovkou svojho manžela Johna Krasinského pokračuje v ceste za záchranou seba aj detí. Dúfame teda, že v apríli ju skutočne uvidíme.

Podľa mnohých by mohlo dokonca ísť o najočakávanejší horor roka, preto sme zvedaví, ako sa k vydaniu postaví štúdio Paramount, keď príde na lámanie chleba.

Fast and Furious 9 – 28. máj 2021

O odklad deviatej časti nekonečnej série Rýchlo a zbesilo sa nepostaral len nepriaznivá situácia vo svete, film bol totiž viackrát prestrihávaný. Nakoniec sa jeho dĺžka zastavila na 145 minútach, pričom ešte nie je isté, či sa v takejto verzii v kine skutočne objaví.

Májová premiéra by partii Vina Diesela už konečne mohla vyjsť, pretože ide taktiež o drahý blockbuster a štúdiu by návrat peňazí vo forme vstupeniek rozhodne chýbal.

Ghostbusters: Afterlife – 10. jún 2021

Ďalší Ghostbusteri. Ženský remake príliš nevyšiel – prepadol v box office (predaj vstupeniek v kinách) aj v názoroch divákov. Mladý herci na čele s Finnom Wolfhardom (Stranger Things) by mohli byť výrazným posunom vpred pre túto sériu.

Voči júnovému vydaniu sme však skeptickí – predpokladá sa, že Ghostbusters: Afterlife sa do kín pozrú až niekedy v období budúcoročného Halloweenu. Nepochybne pôjde o komédiu s veľkou návštevnosťou, preto ju Sony nebude nasadzovať proti iným filmom v lete, ale počká si na jeseň.

Minions: Rise of Gru – 1. júl 2021

Rodinná animovaná komédia od štúdia Illuminations k nám zavíta taktiež až budúci rok. Letnú premiéru by stihnúť mohla a decká sa na ňu určite nedočkavo tešia.

Box office je pri značke Mimoňov jednoznačne zaručený, preto štúdio nemá žiadny problém posúvať vydanie. Ak sa to tentoraz už skutočne podarí, zrod obľúbeného zločinca Grua uvidíme ihneď po odovzdaní koncoročných vysvedčení.

Top Gun: Maverick – 9. júl 2021

Možno tomu uverí málokto, ale už je to 35 rokov, odkedy sme mali možnosť vidieť pôvodný Top Gun. Druhá časť sa najprv posunula na december, to však nestačilo, preto Paramount pritvrdil a ohlásil až ročný odklad.

Z traileru sme skutočne zvedaví, ako bude film vyzerať na veľkom plátne, zvlášť v IMAX sálach. Tom Cruise je známy svojimi kaskadérskymi kúskami bez stuntmanov, a preto bude uvedenie Mavericka do kín malým filmovým sviatkom.

Jungle Cruise – 30. júl 2021

Dobrodružný počin štúdia Disney mohol byť konečne originálnym letným filmom, pri ktorom sa dá zrelaxovať. Jungle Cruise však rovnako dostal ročný odklad a táto výprava s Dwaynom Johnsonom a Emily Brunt sa do kín dostane až budúce leto.

Možno Disney prekvapí a doručí ju priamo na svoju streamovaciu stanicu Disney+, to by však mohlo dopadnúť fiaskom v box office, podobne ako skončila nová Mulan. Modlime sa teda, aby sme sa ho dočkali na veľkom plátne.

Eternals – 4. november 2021

Marvel aktuálne rokuje o vydaní Black Widow streamovej službe Disney+, ešte však nie je nič isté. Pokiaľ ide o Marvel, tak vieme povedať, že kvôli nadväznosti znamená odsunutie jedného filmu automatický posun celej série.

Eternals nedostal dokonca ani oficiálny trailer a už vidíme ročný odklad. Dá sa predpokladať, že sa Marvel nerozhodne svoje drahé snímky venovať streamovacej stanici, nakoľko ich fanbase je obrovský a o čísla v box office sa rozhodne nemusia obávať.


Možnosti čitateľa
  1. Etels   On   7. septembra 2022 at 20:24

    Бытует мнение, что всякий татуаж бровей выглядит неестественно. Но если обратиться к опытному мастеру, который подберет пигмент для перманентного макияжа нужного цвета, брови получатся аккуратной, красивой формы и цвета. Процедуру выполняют с помощью специального аппарата, который буквально создает брови «с нуля». Но самое главное – такой результат продержится два-три года. Оглавление: Архитектура бровей – это создание формы бровей разными способами: окрашивание и татуаж, коррекция формы, макияж бровей. Воскоплав Infinity Professional Body Line кассетныйУниверсальный нагреватель Infinity для воска.. +7 (342) 229-74-53,+7(342)278-58-60     Поддерживаемые форматы: JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF. Пинцет Staleks для бровей EXPERT 10 TYPE 5 TE-10 5 Новый стильный пинцет STALEKS PRO отличается.. Ресницы лучики в наращивании плотно укоренились в топе популярных запросов от клиентов. Чтобы не отказывать такому количеству людей в желаемом… https://reignersworld.org/amogcamp2022/forums/profile/mohammad17z725/ ✅ Слишком горячий воск, может оставить серьёзные ожоги. Поэтому, перед нанесением воска необходимо проверить температуру воска, которая не должна быть слишком горячей (мастер наносит небольшое количество нагретого воска на руку). Оперативность обработки заказов NEW! «Голливудский изгиб» бровей в Центре здоровья и красоты «ADORA»! Дорогой друг, любые требования, пожалуйста, не стесняйтесь отправить мне письмо, ваш запрос specail будет приветствоваться, также образец будет предоставлен для вашего тестирования. NEW! «Голливудский изгиб» бровей в Центре здоровья и красоты «ADORA»! *Оставьте свой email и мы отправим оповещение сразу после того, как специалист даст ответ на ваш вопрос. 60.00р. Все комментарии, не касающиеся продукта, будут удалены! В первую очередь, если вы согласились на удаление волос воском, убедитесь в том, что у вас нет противопоказаний. Это практически безопасная процедура, но и у нее есть ограничения. Например, ее нельзя делать во время приема препаратов для лечения акне. Кроме того, депиляция воском противопоказана людям с онкологическими заболеваниями.

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com