Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Od frekvencie nás delí už len kúsok, kúsok v podobe 5 000 eur

Napísal na 27. marca 2017

Letný semester 2011 je dátum začiatku vysielania rádia aetter.sk. Z troch dní a pár hodín dopredu pripraveného vysielania, dnes vysielame 7 dní v týždni / 24 hodín denne. Z niekoľkých zanietených študentov FMK sú dnes desiatky nasledovateľov, ktorým sa venuje hlasová pedagogička. Máme vlastné štúdio, v ktorom sa učíme vytvárať nielen rozhlasové obsahy, ale z ktorého moderujeme prúdové vysielanie od pondelka do štvrtka od 9.00 do 21.00. Vďaka Vám sa stále zlepšujeme a vďaka Vám máme 6 rokov. ALE!

Lenka Smarty Ďurišová je piatačkou v odbore KOMU a vo svojej diplomovej práci sa venuje crowdfundingovej kampani v mediálnej oblasti. Ako hrdá aetteráčka sa rozhodla vytvoriť projekt, vďaka ktorému by sa naše milované rádio aetter.sk znova trošku zveľadilo a posunulo do frekvenčných sfér.

Cieľom tohto projektu je získať finančné prostriedky na frekvenciu, jej koordináciu a technické zabezpečenie – umiestnenie vysielača. V prípade, že sa nevyzbiera celková stanovená cieľová suma alebo v prípade, že nám príslušné orgány neudelia frekvenciu, financie budú použité na skvalitnenie techniky v štúdiu, zlepšenie kvality online vysielania a bude podporené samotné vzdelávanie rozhlasového vysielania na FMK UCM.

Napriek tomu, že sme rádio, často sme aj očami rôznych udalostí. Organizujeme a podporujeme študentské eventy v Trnave. Prinášame aktuálne spravodajstvo, vysielané naživo, nielen z prostredia školy, ale aj z Trnavy. Na našom webe nájdete zaujímavé články z viacerých oblastí. Nechýbajú rozhovory či fotoreporty. 

Podporiť nás môžete TU.

Ďakujeme.

Každé euro sa počíta a pre študentov dvojnásobne. 🙂

V prípade, že sa nás rozhodnete podporiť, nezostaneme vám nič dlžní. Všetkým podporovateľom ponúkame viaceré balíčky v závislosti od výšky podpory: 5 eur, 15 eur, 30 eur či 50 eur. Ak máte viac, buchnite sa po vačku. My vám to vrátime. 😉


Pokračovať v čítaní