Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Obľúbený popový spevák vydáva EP

Napísal na 3. apríla 2018

Neprešli ani dva roky od vydania úspešného albumu Starboy a my sa už opäť môžeme tešiť na ďalšiu „vec“ od speváka, ktorý si hovorí The Weeknd. Prostredníctvom sociálnych sietí dával spevák čoraz častejšie najavo, že čosi chystá… tajomné fotky bez popisu zo štúdia a rôzne masterovacie videá bez zvuku boli toho jasným dôkazom. Dnes už vieme, že šlo o prípravu albumu, presnejšie EP, ktorý bude niesť meno My Dear Melancholy,.


V roku 2011 sa na Youtube objavili tri piesne od tajuplného umelca, ktorý si hovoril „The Weeknd“. Nikto netušil o koho ide, odkiaľ tento spevák je, ba dokonca ani ako vyzerá. O niečo neskôr vypustil tri mixtapy (House of Balloons, Thursday, Echoes of Silence), ktoré uspeli a v roku 2012 boli vydané spoločne, ako kompilačný album s názvom TrilogyDnes, po vydaní albumov Kiss Land (1x gold), Beauty Behind the Madness (3x platinum) a Starboy (2x platinum), je The Weeknd považovaný za jedného z najpopulárnejších popových R&B spevákov.

Pôvodné covery mixtapov

 

Billboard, ktorý sa objavil v Londýne

Od vydania Starboy-a Weeknd spolupracoval s viacerými umelcami, ako sú napríklad Future, Gucci Mane, Lana Del Rey a Lil Uzi Vert, ktorý mimochodom patrí pod The Weekndov label XO Records. Vo februári toho roku spolu s Kendrickom Lamarom vytvorili Pray For Me, pieseň k filmu Čierny panter.

My Dear Melancholy,, taký je názov jeho najnovšieho EP. Potvrdil to i magazín Forbes, ktorý poukázal na fotky na sociálnych sieťach. Je na nich tento billboard, ktorý sa objavil v Londýne:

Cover spolu s tracklistom boli zverejnené samotným spevákom len pred nedávno:

Cover a tracklist EP

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: facebook, instagram


Pokračovať v čítaní