Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Milky Chance prichádzajú s novým videoklipom spoza stola na poli

Napísal na 17. decembra 2022

Skupina Milky Chance prišla začiatkom decembra s ďalším videoklipom k piesni z ich najnovšieho albumu. Nový videoklip od Milky Chance k skladbe Table for Two si za originálne spracovanie získalo veľký úspech.

Hudobné duo Milky Chance ukázalo fanúšikom začiatkom októbra dlho očakávané dielo a to album s názvom Trip Tape II. To je pokračovaním ich albumu Trip Tape z roku 2021. Postupne pridávajú k skladbám z tohto albumu aj videoklipy a to z rôznych prostredí. Ďalšou bola na rade skladba Table for Two, ku ktorej skupina vytvorila okrem hlbokého textu aj zaujímavý a pestrý videoklip.

Novinka pri stole

Treťou skladbou ich najnovšieho albumu Trip Tape II je song s názvom Table for Two. K nemu vytvorila skupina aj videoklip, ktorý sa fanúšikom veľmi páčil a bol odľahčením od emotívneho textu, ktorý skupina napísala. Fanúšikovia sú pri tejto dvojici tiež zvyknutý na pestrosť a rôznorodé zábery. Skupina ani tentokrát nesklamala a znova vytvorila snímky plné farieb a pohybu.

Nový videoklip od Milky Chance, ale aj predchádzajúci ku skladbe Glass of Wine, natočili na poli v rôznych časoch a pri rôznych situáciách. V každej scéne zároveň vidíme rôzne emócie, od šťastia až po smútok, čím skupina odkazuje hlavne na text samotnej skladby a myšlienku za ním.

Milky Chance novými snímkami odkazujú aj na ich predchádzajúce dielo, ktoré vydali dva týždne pred Table for Two. „Je to o neopätovanej láske a zbytočnom behaní za niekým. Pozrite si video ku piesni Glass of Wine a uvidíte pokračovanie,“ píše skupina v popise pod najnovším dielom.

Trip Tape II a koncerty na Slovensku

Najnovší album Trip Tape II skupina vydala začiatkom októbra s celkovým počtom dvanástich skladieb. Medzi ne patrí aj populárny singel Synchronize, ktorý dvojica publikovala už začiatkom roka.

Keď sme sa cítili veľmi odcudzení kvôli aktuálnym udalostiam a mnohým zničujúcim realitám ľudskej spoločnosti, pokúsili sme sa dostať sa do mysle niekoho, kto prichádza na Zem po prvý raz,“ povedala skupina o novom albumu.

Milky Chance Grape Festival 2022
Príspevok skupiny z Grape Festivalu 2022, ktorý sa konal 12.-13. augusta na letisku v Trenčíne. Zdroj: Instagram/milkychance_official

Niektoré skladby, vrátane Synchronize, Milky Chance odspievali aj na tohtoročnom Grape Festivale v Trenčíne. Tiež vystúpili aj so staršími klasikami, ako je napríklad Stolen Dance, Colorado, či skladby z albumu Mind The Moon. Ich vystúpenie si zamilovalo obrovské množstvo ľudí a preto do ich turné zaradili znova aj Slovensko a 6. decembra vystúpili v Bratislave.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár