Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Spevák The Kid LAROI prišiel s kontroverzným videoklipom z budúcnosti

Napísal na 9. marca 2023

Hudobník, ktorý vydal skladbu STAY spolu s Justinom Bieberom, prišiel tentokrát s veľmi kontroverzným videoklipom. Nový song s vizuálom od The Kid LAROI vyšiel na konci februára a získal vlnu kritiky.

Song v spolupráci The Kid LAROI a Justin Bieber sa stali hneď virálnym. Po tejto skladbe sa The Kid LAROI preslávil a začal pracovať aj na novom albume. Po prvých skladbách Love Again a Kids Are Growing Up, vydal spevák tesne pred koncom februára ďalšiu skladbu s názvom I GUESS IT´S LOVE?. K nej o pár dní neskôr uverejnil aj videoklip, ktorý sa až tak publiku nepáčil, najmä pre veľmi intímne scény.

Od mladosti až po starobu

Videoklip ku skladbe I GUESS IT´S LOVE? vyšiel 27. februára2023. V priebehu pár hodín si získal obrovskú vlnu kritiky. Aj cez to, že jednotlivé scény sú častokrát veľmi kontroverzné alebo veľmi vyostrené, The Kid LAROI si stojí za tvrdením, že sú skvelé. Celý videoklip je prechod snímok od aktuálneho veku speváka a jeho priateľky Katariny Deme, až po ich spoločnú starobu, vrátane svadby. V nej sa podľa spevákových slov stanú „hollywoodskym párom“.

The Kid LAROI na svadbe so svojou priateľkou v novom videoklipe. Zdroj: billboard.com

Najviac kontroverznosti ale vyvolali intímne scény tohto páru. Tie, rovnako ako všetky snímky vo videoklipe, sú natáčané v ich mladosti, ale aj počas ich „hollywoodskej staroby“. Okrem toho tu podľa fanúšikov obaja pôsobia veľmi egoisticky a umelo. Tým ale narážajú práve na život terajších celebrít. Na konci videoklipu odkazuje tiež aj na jeho pokračovanie v ďalších snímkach skladby What Just Happened.

Prvý album

Od skladby STAY ubehli už dva roky, počas ktorých rapper pracoval na vlastnej tvorbe a postupne začal budovať svoj prvý album. Bude sa volať The First Time a už vydal niekoľko skladieb z pripravovaného albumu a plánuje vydať ďalšie. K mnohým z nich nebudú chýbať ani videoklipy.

Presný počet skladieb umelec ešte nezverejnil, no dátum bude už za chvíľu odhalený. Na dátum albumu totiž odkazuje na konci nového videoklipu. Tu píše, že spolu s novou skladbou plánuje uverejniť aj dátum, kedy zbierka vyjde.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár