Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Rapper NF sa prešiel po červenom koberci. Urobil to ale len vo svojom videoklipe

Napísal na 21. marca 2023

Americký rapper NF prišiel tento rok s novou skladbou a plánuje vydať aj nový album plný nádeje a motivácie. Nový song MOTTO od NF dostal tiež videoklip, ktorý hovorí o spevákovom boji proti spoločnosti.

Nathan John Feuerstein, ktorý vystupuje ako rapper NF, vydal dva dni po Valentíne skladbu HOPE. O necelý mesiac prišiel s ďalšou novinkou, ktorou si získal obdiv medzi fanúšikmi ale aj medzi umelcami. Singel MOTTO sa venuje jeho vzťahu medzi vlastnou tvorbou a hudobným svetom.

Videoklip z červeného koberca

Nový song MOTTO od NF neprišiel len ako samostatný song ale rovno aj s videoklipom. NF ho vydal začiatkom marca, pričom mal do niekoľkých hodín viac ako milión zhliadnutí. To však nie je prekvapujúce, pretože snímky sú plné humorných situácií a celý klip sa nesie s ľahkosťou, ale zároveň je hlbokým dielom.

Celý videoklip začína príchodom rappera na červený koberec, kde je obklopený drahými autami ale on vystupuje zo starého auta. Dokonca vyjde z auta v mikine a teplákoch. Postupne sa dostáva na koberec, kde na neho všetci zazerajú, nadávajú mu a kričia po ňom nech uhne. Týmito časťami chcel poukázať najmä na jeho kariéru, v ktorej sa snažil mať svoj štýl ale verejnosť ho za to odsudzovala.

Nový song MOTTO od NF
Spevák NF, ktorý vychádza zo starého auta a prichádza na červený koberec v mikine a teplákoch. Zdroj: YouTube/Nfrealmusic

V tomto duchu chcel vytvoriť celé dielo, čo sa mu podarilo a reakcie fanúšikov boli zväčša veľmi pozitívne. Hlavnou myšlienkou sa skutočne stalo to, ako ho v minulosti častokrát neprijímali a rovnako aj jeho tvorbu. Mnoho umelcov ho obdivuje za to, že nechcel urobiť kompromis a zmierať sa len tak s niečím. Na základe toho tiež stojí jeho kariéra a jeho samotný štýl, čím poukazuje aj na časť, kde sedí v poslednom rade hľadiska a pozerá na ostatných.

Nádej

NF novými skladbami tiež potvrdil aj príchod nového albumu. Ten by mal vyjsť 7. apríla a bude v ňom dokopy 13 songov. Okrem scén k singlu MOTTO plánuje vydať aj viacero iných videoklipov. Celé dielo bude jeho hlbší pohľad na svet. Celý album sa bude venovať spomínanému vzťahu medzi jeho tvorbou a hudobným svetom.

O nádeji k jeho budúcej tvorbe hovorí aj názov jeho piateho albumu HOPE, čo je v preklade nádej. Týmto albumom chce poukázať na to, že bude bojovať proti všetkým odporcom jeho tvorby a bude tvoriť len to, čo chce on sám a nie to, čo chce od neho spoločnosť alebo, čo je v trendoch.

Označené ako

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár