Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Toto je nový song Harryho Stylesa a prvé reakcie fanúšikov

Napísal na 11. apríla 2022

Po Harryho poslednom hite Golden konečne prichádza s ďalším. Pieseň As It Was je na vrchole mnohých hudobných rebríčkov. V máji sa navyše dočkáme aj nového albumu.

Kto by nepoznal bývalého člena chlapčenskej skupiny One Direction Harryho Stylesa? Po ich rozpade Harry začal budovať sólovú kariéru speváka, ktorého dnes poznáme najmä vďaka hitom Golden alebo Watermelon Sugar.

Po úspešnom albume Fine Line z roku 2019 spevák prichádza s ďalším. Ako ochutnávku vydal 1. apríla prvú skladbu. Jeho nový song sa dočkal obrovského úspechu, ale nevyhol sa ani kritike.

Konečne album?

Po troch rokoch prichádza s novým albumom, ktorý nazval Harry’s House. Dá sa povedať, že ide o jeho duchovnú cestu. „Myslím si, že tvorba albumu sa stala mojou vnútornou cestou hľadania domova a pokoja so sebou samým,“ povedal umelec v jednom z rozhovorov.

Nový song Harryho Stylesa je hlavným songom nového albumu Harry's House.
Obálka nového albumu Harry’s House. Zdroj: billboard.com

Album plánuje vydať 20. mája 2022 a dovtedy nechce odhaliť žiadne podrobnosti ani skladby, ktoré v ňom zaznejú. Výnimkou je pieseň As It Was, ktorou chce navnadiť poslucháčov na nový album. Okrem toho mesiac po vydaní plánuje Harry celosvetové turné. Počas neho bude spievať svoje najväčšie hity, ale aj najnovšie songy z Harry’s House.

Prvý song z albumu

Harryho hlavný singel As It Was z nového albumu bol nečakaným prekvapením. Prvýkrát sa o ňom začalo hovoriť iba pár dní predtým, ako ho uverejnil. Tesne pred ním vydal krátke ukážky klipu a songu, čo bolo prvým znamením prichádzajúceho hitu. Prvý aprílový deň ho pustil von, hneď sa dočkal úspechu a chvíľu potom aj prvého miesta v trendoch na YouTube.

V piesni je počuť smútok v spevákovom hlase a minulosť v texte. Opisuje osamelosť, ale aj posun a zmenu. „Pieseň je o metamorfóze, prijímaní zmien a bývalého ja, posune perspektívy a všetkých podobných veciach. Bolo to ako vec, ktorú som chcel povedať a druh hudby, ktorý som chcel robiť,“ povedal Harry v rozhovore pre zahraničné rádio.

Reakcie poslucháčov

Podľa Harryho slov song napísal ako posledný z celého albumu a je jeden z jeho najobľúbenejších. Jeho pôvodný námet sa veľmi odlišoval od toho, ktorý vydal, no aj tak je s ním veľmi spokojný. Jediné čo od skladby očakával, je, aby sa rovnako páčila aj poslucháčom.

Už po pár minútach od uverejnenia si pieseň získala mnoho poslucháčov, pretože do nej vložil veľké množstvo emócií. Skladba získala úspech aj vďaka energii a atmosfére, ktorou Harry zvykne nabiť svoje songy.

Na druhej strane viacerí ľudia ohodnotili klip ako veľmi prekombinovaný. Rytmus piesne sa niektorým poslucháčom podobá na spevákove staré hity. Niektorým zas prišiel song zo začiatku nezaujímavý, no nakoniec si ho obľúbili.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com