Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Spevák MIKA prichádza s ďalším hitom, po ktorom si hneď zatancujete

Napísal na 23. mája 2022

Moderátor tohtoročnej Eurovízie vydal ďalší hit, pri ktorom si hneď zatancujete, ale tiež vás aj dojme. Nový hit od britského speváka MIKA si získal hneď po jeho vydaní obrovský úspech.

Tridsaťosemročný spevák MIKA, ktorý sa preslávil svojim skladbami Relax, Take It Easy, Happy Ending alebo Grace Kelly, prišiel tento rok v máji s novým singlom. Po krátkej pauze vytvoril nový song s názvom Yo Yo, ktorý vyniká vďaka svojmu textu, rytmu, ale aj nadčasovému klipu, ktorý je plný farieb. Nový hit od MIKA vyšiel 13. mája a fanúšikovia si ho hneď obľúbili hlavne kvôli tanečnej energii, ktorá ide z piesne.

Skladba, ktorá roztancuje aj dojme

Napriek energickosti má skladba aj hlboký text, ktorý spevák napísal so smutnejším podtónom. „Chcel som napísať pieseň, ktorá poslucháčov dokáže rozplakať a zároveň aj roztancovať,“ povedal MIKA o novej piesni. „Je to pieseň, vďaka ktorej sa v drsnom svete budete cítiť lepšie. Niečo, čo vás vždy upokojí. Napísal som ho pre vás všetkých, nech to počúvate či už vo svojej izbe alebo v klube,“ dodal spevák.

MIKA na Eurovízii 2022

Spevák tento rok vystúpil pred publikum už niekoľkokrát, a to aj v rámci jeho celosvetového turné, ktoré bude pokračovať aj v nasledujúcom roku. Odhliadnuc od jeho turné sa MIKA stal aj moderátorom tohtoročnej Eurovízie, na ktorej si tiež aj zaspieval. Podľa jeho slov to bola obrovská pocta, že si vybrali práve jeho, aj cez to, že nie je z Talianska.

MIKA spolu s ďalšími moderátormi Eurovízie 2022 – Alessandrom Cattelanom a talianskou speváčkou Laurou Pausini.
MIKA spolu s ďalšími moderátormi Eurovízie 2022 – Alessandrom Cattelanom a talianskou speváčkou Laurou Pausini. Zdroj: eurovision.tv

Na svojom vystúpení, ktoré sa konalo 10. mája, odspieval jeho najznámejšie piesne, ako napríklad Love Today, Grace Kelly alebo Happy Ending. Okrem týchto klasík nechýbala ani jeho najnovšia skladba Yo Yo, ktorou pobláznil celé publikum. Jeho výnimočný hlas a energickosť piesní vytvorili úžasnú atmosféru, ktorá spravila koncert nezabudnuteľný a veľkolepý.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár


Pokračovať v čítaní