Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Jahodová zmrzlina a jazdy autom v Malibu. Olivia Rodrigo spomína v novinke deja vu na svojho bývalého

Napísal na 15. apríla 2021

Hviezda TikToku a bývalá vokalistka zo série High School Musical, žiari v novom videoklipe. Novinka od Olivia Rodrigo je súčasťou debutového albumu s názvom SOUR, ktorý má vyjsť už čoskoro.

Po úspechu s piesňou drivers license prináša Olivia ďalšiu novinku, v ktorej spieva o ťažkom období po rozchode. Pieseň disponuje iskrivými klavírnymi melódiami a bzučiacimi gitarovými syntetizátormi. Speváčka napísala skladbu minulý rok a priznáva, že ju tento fenomén vždy fascinoval, a preto sa ho rozhodla zakomponovať do piesne.

V texte piesne spochybňuje autenticitu nového vzťahu svojho ex-priateľa, ako aj jeho city k novej priateľke. Taktiež spieva o tom, ako ľutuje dievčinu, ktorá si myslí, že jej nový priateľ je jedinečný.

Novinka Olivia Rodrigo
Vizuál piesne deja vu od Olivie Rodrigo. Zdroj: Tlačová správa

Pieseň deja vu šplhá po hudobných rebríčkoch

Skladba deja vu má potenciál stať sa baladickou hymnou tohto leta. V týchto dňoch sa nachádza na 8. mieste v rebríčku billboard HOT 100.

Olivia má mäkký hlas, ktorý v jej piesňach sprevádza jemne ladený podmaz. Mladá speváčka má veľmi dobre našliapnuté, pretože mnohí v nej vidia obrovský potenciál a hovoria o nej ako o sľubnej umelkyni. Nový klip, ktorý zverejnila pred týždňom, má takmer 30 miliónov zhliadnutí. Zahrala si v ňom aj herečka Talia Ryder, ktorá sa zviditeľnila vďaka broadwayskému muzikálu Matilda. Talia stvárnila novú priateľku Olivinho bývalého priateľa.

Olivia Rodrigo je americká herečka, speváčka a skladateľka, ktorá sa nedávno vyšplhala na prvé priečky svetových hitparád vďaka piesni drivers license. Skladba sa stala rádiovým hitom a objavila sa aj vo videách na Tik Toku. Rodrigo sa preslávila pred pár rokmi vďaka seriálom Bizaardvark a High School Musical: The Musical: The Series z kanálu Disney Channel.

Zdroj: Tlačová správa, genius.com, imdb.com, expres.sk, Instagram


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár