Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Novinka od Sigrid s názvom Sucker Punch sa dočkala videoklipu

Napísal na 31. októbra 2018

Bláznivá pieseň Sucker Punch valcuje rádia. Fanúšikovia sa dočkali aj klipu, ktorý talentovaná speváčka k svojmu najnovšiemu singlu zverejnila len minulý piatok.


Mladá 22-ročná Nórka Sigrid Solbakk Raabem mieri na vrchol hitparád. Len pred tromi týždňami vydala svoj najnovší singel Sucker Punch, ktorý sa okamžite objavil v playlistoch mnohých rádií.

Sigrid vo svojej piesni plnej energie spieva o tom, ako sa snaží tváriť cool. Vie, že veci sa môžu skončiť zle. Aj napriek tomu siaha po zakázanom ovocí, ktoré chutí najlepšie. Keď sa náhle zamiluje, je to pre ňu ako nečakaná facka, čo v preklade znamená Sucker Punch.

Sigrid. Zdroj: Musickorner.com

Úspešná Sigrid je momentálne len na vzostupe svojej kariéry. Už teraz je však veľmi žiadanou speváčkou, textárkou, tanečníčkou a dokonca aj umelkyňou. Mnoho fanúšikov si získala práve pre jej prirodzený imidž, energiu, ktorou srší a pre jej zvučný, silný hlas.

Svoju kariéru rozbehla v roku 2017, kedy zožala celosvetový úspech s jej singlom Don´t Kill My Vibe. Neskôr získala ocenenie BBC Music Sound of 2018. Jej ďalšia pieseň Strangers dosiahla 10. miesto v anglickom rebríčku a 1. miesto v Škótsku.

Videoklip: 

 

Zdroj: Youtube


Pokračovať v čítaní