Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Mark Dann vydáva energickú novinku Cry plnú emócií

Napísal na 29. februára 2024

Slovenský hudobný producent sa po niekoľkých mesiacoch vrátil na scénu s energickou skladbou. Novinka Cry od Marka Danna je kandidátom na hit.

Nie je tomu tak dávno, čo sme všade počuli hit Sunflowers alebo Freedom od mladého slovenského hudobníka Mareka Danka, ktorý vystupuje pod menom Mark Dann. Minulý rok tiež podpísal zmluvu s nemeckým hudobným vydavateľstvom a odohral aj svoj prvý megakoncert ako predskokan Imagine Dragons.

Mark sa snaží každý rok priniesť do slovenského hudobného sveta niečo originálne a nové, čomu sa snaží dať svetový rozmer. Tentokrát nie je tomu inak a po jeho úspešnej skladbe Love me now predstavuje hudobník novú skladbu s názvom Cry.

Novinka Cry od Marka Danna vyšla v polovici februára a hneď si získala obrovskú podporu a pozitívne ohlasy na všetkých sociálnych sieťach. Hudobník na skladbe pracoval posledný polrok a tvrdí, že skladba nemusí byť láska k prvému počúvaniu. „Je to môj odkaz, ktorý sa vám dostáva pod kožu každým novým vypočutím,“ opisuje Mark. Pieseň má energický rytmus, no je určená všetkým, ktorí zažili zlomené srdce.

Poslucháči hudobníka, jeho tvorbu a štýl prirovnávajú k veľkým celosvetovým menám, a to zaslúžene. Mark totiž vkladá do svojej tvorby originálne prvky, vďaka ktorým má každá z jeho skladieb potenciál stať sa hitom. Rovnako to je aj pri tejto novinke, ktorá má vyhliadky na to, aby bola hitom tohto leta.