Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

BoyWithUke pripravil pre fanúšikov prekvapenie a vydal nové EP

Napísal na 28. februára 2023

Spevák a hráč na ukulele vo februári vydal dielo, ktoré poriadne prekvapilo. Nové EP od BoyWithUke obsahuje okrem populárnej skladby Rockstar aj ďalšie dve skladby plné energie.

BoyWithUke priešiel na začiatku roka s novinkou Rockstar, ktorá sa stala v priebehu týždňa veľmi populárna. Fanúšikom tesne pred koncom roka tiež spomenul, že pracuje aj na novom albume, kde vloží jeho najnovšie už známe songy, vrátane tejto novinky. O pár týždňov prekvapil fanúšikov s informáciou, ktorú zverejnil na sociálnych sieťach, kde stálo, že o dva dni vydá EP s názvom Antisocial. Nové EP od umelca BoyWithUke vyšlo 24. februára 2023.

Nová hudba podľa starej klasiky

Nové EP obsahuje dokopy tri skladby. Prvou sa stala práve Rockstar, ktorú vydal aj s videoklipom ešte 10. februára. Ďalšie dve diela s názom idtwcbf (friends) a Nosedive boli skutočne novinkami, ktoré sa dostali medzi fanúšikov až v deň vydania nového EP. Hneď si získali úspech a množstvo dobrých ohlasov v komentároch a na sociálnych sieťach, vďaka jemným ale energickým ukulele tónom v pozadí.

Textové video ku skladbe Nosedive, kde sú na stenách rôzne odkazy, vrátane spomenutia nového turné. Zdroj: YouTube/BoyWithUke

BoyWithUke opísal skladby ako skutočne jeho, pretože je v nich cítiť jeho klasické a ikonické piesne, vďaka ktorým rozbehol v minulosti svoju kariéru. Vo viacerých rozhovoroch a aj na sociálnych sieťach tvrdí, že sa práve týmto EP-čkom vracia k jeho minulej tvorbe a znova je to viac BoyWithUke.

Novou zbierkou tiež odkazuje aj na myšlienku za songom Sick of U. Tá hovorí o tom, že jeho tvorba sa nezmenila a ani nezmení a vždy budú jeho songy o ukulele. Okrem textových videí sa pohráva aj s nápadom natočiť videoklipy k týmto skladbách, avšak to ešte úplne nepotvrdil. Do videoklipov tiež vložil rôzne steny a odkazy. Jedným z nich je aj to, že čoskoro plánuje nové turné. Okrem EP-ečka plánuje aj klasický album, kde zaradí jeho hity z predchádzajúcich rokov.

Rockstar

Prvá skladba z nového EP je pre umelca skutočne unikátna a má pre neho obrovský význam. Rovnako ako aj pri zvyšných songoch v novej zbierke, aj tento singel opisuje ako návrat k starším časom. V songu použil veľa prvkov, ktoré používal aj v minulosti a k nim vytvoril zaujímavý a dynamický videoklip. V skladbe tiež opisuje napríklad to, že nepotrebuje byť slávny a radšej by mal v živote niekoho, koho by miloval.

To, že má pre umelca táto skladba veľký význam si všimli aj jeho sledovatelia na Instagrame. Tam totiž pridával postupné vytváranie skladby. Častokrát ju aj vyzdvihoval ako jednu z najlepších, a to najmä pre originálny tón na začiatku.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *