Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Nováčik medzi festivalmi: Turiec zažije svoje tenkrát poprvé!

Napísal na 31. mája 2015

10391419_1558394184419922_7472806033808400799_nUž 13. júna ožije oblasť Turca rockom. INÉ KAFE, Heľenine oči, Arzén či Konflikt. To sú headlineri, vďaka ktorým zažijú Sučany akciu, aká tu ešte nebola. Pre všetkých festivalových nadšencov a milovníkov tvrdšej hudby pripravujú organizátori prvý ročník festivalu s názvom Turiec Fest! 

 

V oblasti Turca sa už síce organizovalo zopár koncertov a menších festivalov, no tento rok to bude výnimočné. Pôjde o premiéru festivalu takéhoto žánru a obsadenia. Turiec Fest bude v Turci vôbec prvá udalosť takejto veľkosti s kapacitou viac ako 2000 ľudí. Na starom futbalovom ihrisku sa predstavia rockové kapely so zvučnými názvami. Okrem vyššie spomínaných sa účastníci festivalu môžu tešiť aj na formácie ako Kabát Revival, Bank of Joe, Fest Dobre, Eufory a Caliber X. Okrem hudobného programu sa návštevníci budú môcť zapojiť do súťaží o lákavé ceny.

Organizátori sa snažia vyhovieť aj „neturčanom“, ktorí majú záujem prísť a podporiť rockovú hudobnú scénu. „Návštevníkom chceme vyhovieť čo najviac, a preto sme v spolupráci so Železničnou spoločnosťou Slovensko dohodli špeciálne rýchliky, ktoré budú v deň festivalu zastavovať aj v Sučanoch,“hovorí Matej Matuška, jeden z organizátorov Turiec Festu. Rovnako po skončení festivalu bude zabezpečená doprava do Vrútok, kde môžu návštevníci nastúpiť na rýchliky smerom na Bratislavu a Košice.

Dobry-festival-dnes24

Lístky v predaji

Predaj vstupeniek na Turiec Fest je spustený. Záujemcovia si môžu lístky rezervovať na stránke www.ticketpor­tal.sk. Cena v predpredaji je 9 €, na mieste bude lístok stáť 12 €. Pre občanov Sučian je pripravená zľava a lístok si môžu zakúpiť za 6 €. Deti do 6 rokov budú mať vstup zadarmo.

Viac informácií o tomto podujatí nájdete na stránke www.turiecfest.sk alebo na facebook.com/Tu­riecFest.

Zdroj: Tlačová správa
foto: ilustračné


Pokračovať v čítaní