Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Nico Santos prichádza so skladbou, na ktorú si každý zatancuje

Napísal na 30. júna 2022

Nemecký spevák, skladateľ a producent Nico Santos prišiel v júni s energickým letným songom. Skladba je tiež jedna z mnohých z jeho nového albumu, ktorého sa dočkáme na konci tohto roka.

Nová skladba Nica Santosa s názvom Weekend Lover sa veľmi rýchlo dostala do povedomia poslucháčov, a to najmä vďaka jej energickosti a tanečnému rytmu. Singel vydal 10. júna a už po pár hodinách mal tisíce zhliadnutí. Ku piesni vydal aj videoklip, ktorý prilákal ešte väčší počet poslucháčov.

O najnovšej skladbe

Táto skladba sa líši od štýlu tvorby Nica. Spevák často tvorí skôr pomalé songy, ktoré rozoberajú hlbšie témy, ako napríklad zúfalá láska či nešťastie. To je dôvod, prečo fanúšikov prekvapila nová skladba Nica Santosa, ktorá je nabitá dobrou náladou, tancom a energiou.

„Nikdy som nenapísal pieseň ako túto,“ povedal umelec o novej skladbe, s ktorou prekvapil aj sám seba. Celý videoklip žiari sýtymi farbami, pestrou tanečnou choreografiou, kulisami a najmä úžasným rytmom, pri ktorom si väčšina poslucháčov hneď zatancuje. Okrem skvelých tónov spevák napísal aj bohatý text plný emócií o láske, no tentokrát o tej šťastnej.

Ďalší album Nica Santosa

Nová skladba Nica Santosa je ochutnávkou ďalšieho albumu, ktorý plánuje vydať na konci tohto roka. Spevák plánuje vložiť do albumu mnoho piesní, vrátane niekoľkých spoluprác. Okrem jeho najnovšieho singlu Weekend Lover ukázal fanúšikom aj niekoľko iných, ktoré majú miesto v novom albume.

Ide napríklad o pieseň In Your Arms (For An Angel), ktorú vytvoril v spolupráci s DJom Topicom, Robinom Schulzom a Paulom van Dykom. Rovnako je tu zaradený aj song s názvom Would I Lie To You, ktorý sa stal jedným z jeho najväčších hitov.

Nová skladba Nica Santosa sa stala ďalším hitom po jeho songu Would I Lie To You.
Snímka z videoklipu ku piesni Would I Lie To You. Zdroj: YouTube.com

Nico momentálne okrem práce na novom albume tiež cestuje v rámci jeho turné a to hlavne po Európe a jeho rodnom Nemecku. Po vydaní všetkých skladieb plánuje ďalšie turné, na ktorom ich všetky odspieva.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár