Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Novinka od Rag’n’Bone Man vás chytí za srdce. Ide o doposiaľ najemotívnejšiu skladbu

Napísal na 27. marca 2021

Tento rok môžeme od britského speváka očakávať nový album. Vyjde začiatkom mája.

36-ročný spevák Rag’n’Bone Man to opäť dokázal a vytvoril neobyčajnú pieseň so silnou atmosférou. Fall in Love Again bude patriť k jeho očakávanému druhému štúdiovému albumu Life By Misadventure, ktorý by mal vyjsť 7. mája.

Nahrávanie skladbysa uskutočnilo vo Phatnom Studios v Tennessee a dovolíme si tvrdiť, že ide o jednu z najemotívnejších skladieb, ktorou nás popová hviezda doposiaľ poctila. Vyjadruje pocity o nepodarenom vzťahu a strachu zo záväzkov.

Nová pieseň od Rag’n’Bone Man je o bolesti zo zlomeného srdca

Spieva o tom, ako sa už znovu nechce zaľúbiť a pociťovať tu istú bolesť zo zlomeného srdca. Pieseň zaspieval naživo v známom štúdiu Abbey Road Studios a táto verzia dodala piesni ešte silnejšiu atmosféru.

Rag’n’Bone Man, vlastným menom Rory Graham, uviedol pre Radio X , že chce, aby sa jeho nový album odlišoval od debutového albumu Human. Taktiež dodal, že zhromaždil všetkých jeho obľúbených hudobníkov a nahrali všetky skladby aj v live verzii v Abbey Road Studios.

Nazval ho skôr projektom ako albumom. Podľa médií ho k napísaniu novej piesne viedlo ukončenie šesť mesačného manželstva so svojou bývalou ženou Beth.

Spevák je už v súčasnosti šťastne zadaný a pripravuje sa na turné, ktoré ho čaká koncom roka. Koncertovať bude po Veľkej Británii a Írsku a prvé vystúpenie by malo odštartovať v jeho rodnom meste Brighton 17. októbra.

Zdroj: music-news.com


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *