Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Nicki Minaj krajšia ako kedykoľvek predtým

Napísal na 7. apríla 2013

Americká speváčka a rapperka Nicki Minaj včera predstavila očakávané hudobné video ku skladbe „High School“ s featuringom Lil Wayne-a. Video k aktuálnemu singlu z albumu „Pink Friday: Roman Reloaded The Re-Up“ v premiére uviedla americká MTV. Réžie snímku, ktorý sa natáčal koncom minulého mesiaca, sa chytil Benny Boom. Ten už s Minaj spolupracoval na klipoch k ,,Pound the Alarm“, Right By My Side“ či ,,Beez in the Trap“.

Bez extravagantného makeupu a oblečenia, no takmer nahá sa Nicki Minaj predstaví po boku  rappera Lil Wayne-a. Toho minulý týždeň hospitalizovali po sérii záchvatov, načo sa následne priznal že trpí epilepsiou. Epileptický záchvat údajne dostal aj počas natáčania tohto klipu.

Nicki Minaj aktuálne úspešne pôsobí v porote trinástej série Americkej Superstar. Tam spôsobila menší škandál, keď si s kolegyňou  Mariah Carey skočili do vlasov. Nicki údajne už nedokázala neustále počúvať to ako sa Mariah stále vystavovala svojimi úspechmi, predanými albumami a cenami Grammy.

nicki-elle-2

Vlastným menom Onika Tanya Maraj svoj prvý album „Pink Friday“ vydala v roku 2011 a získala zaň platinovú platňu. Už v roku 2012 vydala svoj druhý album ,,Pink Friday: Roman Reloaded“,  ktorý sa taktiež stal platinovým.  Ešte koncom minulého roka stihla Minaj vydať jeho redíciu pod názvom ,,Pink Friday: Roman Reloaded The Re-Up“. Nový album, na ktorom by sa mala Nicki definitívne odpútať od Popu a zamerať sa len na hip-hop, by sa mal objaviť ešte tento rok.

Do povedomia sa dostala aj vďaka extravagantnému imidžu, za ktorý bola často prirovnávaná k Lady Gaga. Tomu však zrejme dala zbohom a rozhodne urobila dobre. Dôkazom je aj jej nedávne fotenie pre aprílovú titulku magazínu Elle. Odpustila si povestný ružový rúž  a celkovo extravagantné líčenie a garderóbu.

Napriek svojej pomerne krátkej kariére má tridsaťročná speváčka na konte niekoľko ocenení a spoluprác. Spolupracovala napríklad so speváčkou Rihannou, Aliciou Keys, Britney Spears či Mariah Carey. Na roztrhanie je však najmä u mužského osadenstva hudobnej scény. Na konte má spolupráce konkrétne s Drakeom, Usherom, Jay-Z, Kanye West alebo s Justinom Bieberom.

 

Text: Dušan Marko; Foto: Elle US – April 2013


Pokračovať v čítaní

Predošlý článok

Oranžové leto


Náhľad