Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Niall Horan vydal novinku Heaven. Dielo je predzvesťou jeho nového albumu

Napísal na 1. marca 2023

Niall Horan prišiel po troch rokoch s novou piesňou. Heaven srší láskou a je vstupnou bránou na ceste k novému albumu. Umelec sa s ňou zastavil aj u Jamesa Cordena, kde spomenul One Direction a nechýbali ani emócie.

Bývalý člen chlapčenskej skupiny One Direction, Niall Horan, obšťastnil svojich fanúšikov 17. februára novou skladbou. Pieseň s názvom Heaven je od roku 2020 spevákovou jedinou a jeho fanúšikovia ho doslova prosili o novú hudbu. Nakoniec sa dočkali nielen novej skladby, ale aj celého albumu. The Show uzrie svetlo sveta 9. júna 2023.

Niall Horan vydáva svoj 3. album. Zdroj: Zackery Michael

Hello, Lovers

Príbeh piesne Heaven sa začal písať ešte koncom minulého roka, keď Niall odpovedal na komentár na jeho TikToku. Fanúšik v ňom prosil o novú hudbu a spevák mu zanôtil úryvok z pripravovanej piesne. Vtedy ešte nikto netušil, že to bude práve Heaven. 

Na svojom TikToku postupne zdieľal ďaľšie úryvky a vyzýval ľudí, aby urobili svoj vlastný cover jeho piesne. Milovníci Nialla Horana od neho v týchto videách dostali aj novú prezývku Lovers, ktorá symbolizuje aj smer, ktorým sa s novou piesňou vydal.

Skladba Heaven priam prekypuje láskou. Spevák nás pozýva do svojho ľúbostného života. Používa pritom každú metaforu, prirovnanie alebo kompliment z príručky o láske. V refréne vyznáva, že bez jeho milej by ani nebo nebolo dosť dobrým a pre jej bozk by aj zomrel. Poslucháči sa domnievajú, že je táto pieseň venovaná Horanovej priateľke Amelii Wooley, s ktorou je v dlhodobom vzťahu.

Zachránila ho Katy Perry

Deň pred vydaním Heaven sa Niall zastavil v talkshow Jamesa Cordena, kde bol hosťom aj Orlando Bloom. Rozhovor padol aj na Katy Perry, ktorá je spojovníkom medzi Bloomom a Horanom. Katy Perry bola dôvodom vďaka, ktorému sa Niall dostal do ďalšieho kola X-factoru. Keby jej nebolo, tak by som tu určite nebol a ona to vie, poznamenal na adresu Katy Niall.

Rodák z Írska potom zahral kúsok zo svojej novej piesne. Moderátor a jeho dlhoročný priateľ na neho pozeral ako pyšný otec a počastoval ho nielen komplimentami, ale aj vrúcnym objatím. Spoločne si zaspomínali na svoje dlhoročné priateľstvo a na všetko, čo spolu prežili. Dokonca prišlo až na slzy.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár