Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 75

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 76
Naše hriechy je nový hit Adama Ďuricu a Emmy Drobnej
Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Adam Ďurica a Emma Drobná sa spojili a vytvorili hit

Napísal na 5. novembra 2021

Speváci, ktorí sa objavili v SuperStar, Adam Ďurica a Emma Drobná, vytvorili pieseň s názvom Naše hriechy. Po menšej pauze sa obaja vrátili na hudobnú scénu a to s novinkou, ktorá prevláda v slovenských rádiách.

Po vydaní piesne Medzi nami Adam Ďurica odohral sériu koncertov po celom Slovensku. Už viac ako pol roka plánoval spolupracovať na vytvorení novej piesne s Emmou Drobnou. Ich spoločnú pieseň uverejnil s videoklipom 4. októbra 2021. Pieseň s názvom Naše hriechy sa dostala na prvé miesto v trendoch v kategórií hudba na YouTube a stala sa jednou z najhranejších piesní v slovenských rádiách. Prvé dva dni od zverejnenia mala pieseň už viac ako 100 000 videní.

Už dlhšie som chcel s Emmou niečo urobiť. Dokonca sme sa na tom v minulosti už dohodli, ale udalosti minulého roka to celé zhatili,“ povedal Adam Ďurica. „Nakoniec sme to ale urobili, nahrali a je to tu,“ dodala Emma Drobná po vyjadrení Adama Ďuricu.

Na piesni sa podieľalo množstvo ľudí. Autor hudby a textu je však Adam Ďurica. Producent piesne je Laco Rychtárik. Adam Ďurica povedal, že je málokedy v tej polohe, kedy vymyslí hudbu aj text, pretože väčšinou spolupracuje s textármi. Tentokrát mu však melódia išla v hlave, a tak to celé dokončil, povedal podrobnejšie o vzniku piesne.

Pieseň Naše hriechy je pravdepodobne aj náznak nového albumu. „Môžem však smelo povedať, že album bude čoskoro. Mal by vyjsť ešte tento rok,“ povedal Adam Ďurica v rozhovore pre Rádio AETTER, kde si nový singel už môžete vypočuť.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár