Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Z youtuberky sa stala hudobná hviezda. Naomi Jon skončila turné a už pripravuje ďalšie

Napísal na 13. októbra 2023

Nemecká youtuberka Naomi Jon, je ďalšou spomedzi internetových hviezd, ktoré chceli nakuknúť aj do sveta hudby. Jej hudbu si publikum veľmi užíva a o tom svedčia aj jej nedávne úspešné koncerty po celom Nemecku a Londýne.

Naomi Jonzeck sa narodila v roku 1996 v Nemecku a momentálne žije v Berlíne. Svoju kariéru na YouTube začala v roku 2016. Za necelých osem rokov na scéne vydala niekoľko úspešných projektov s pestrým zameraním. Pod svojim menom vytvorila produkty v oblasti parfémov, make-upu, oblečenia a k tomu všetkému napísala aj knihu. Všetko sa predáva medzinárodne v niekoľkých štátoch sveta.

YouTube kariéra

Na svojom YouTube kanáli má takmer tri milióny odoberateľov a jej Instagramový profil sleduje cez jeden milión ľudí. Natáča prevažne zábavné videá alebo sa venuje make-upu a oblečeniu. Obsah tvorí v angličtine, čo jej prinieslo možnosť získať divákov z celého sveta.

Naomi mala k hudbe blízko už od malička, ale verejne začala spievať až neskôr. Jej prvý oficiálny singel vydala v júni 2021 s názvom NAOMI. Pieseň mala veľký úspech a tak sa pustila do tvorby ďalších songov, a postupne vydala aj ďalšie, ako napríklad Bite Me, On Our Own, Taboo, St. Valentine a Ordinary. Ako ona samotná, aj jej hudba je veľmi špecifická a originálna. Množstvu ľudí sa ale hneď trafila do vkusu a získala si tým dobrú kritiku.

Hudba a koncerty

Na základe veľkej pozitívnej reakcie si pripravila pre svojich fanúšikov jej prvé oficiálne turné. Koncerty sa konali počas septembra tohto roku v Nemecku. Navštívila mestá ako sú Berlín, Hamburg, Cologne, Mníchov a na posledný koncert odletela aj do Londýna.

Počas týchto štyroch týždňov si na koncertoch pre publikum pripravila pestrý program. Odzneli všetky jej pesničky, niekoľko coverov a pozvala si aj tajných hostí – Alyciu Marie a repera Jaya Samuelz, s ktorými si zaspievala duet.

Naomi Jon a jej hosť Jay Samuelz počas duetu v Hamburgu. Zdroj: Instagram/naomijon

Ku každej z jej skladieb natočila aj videoklipy, ktoré sú na jej oficiálnom YouTube kanáli. Tam fanúšikovia nájdu aj videá zo zákulisia natáčania videoklipov alebo najnovšie aj celý backstage priebehu turné. Zachytila tam prípravy, ale aj všetky vystúpenia, ktoré odspievala. Video je veľmi emotívne a ukazuje nezostrihané momenty z koncertov aj mimo pódia.

Divákom na svojom Instagrame však prezradila, že sa pomaly začínajú chystať prípravy na ďalšiu sériu vystúpení. Jej fanúšikovia sa určite majú na čo tešiť.