Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Najväčšia študentská párty v Trnave sa po roku vracia znova

Napísal na 11. októbra 2017

Trnavskí študenti je zoskupenie aktívnych študentov, ktorí sa už zopár rokov snažia prinášať trošku kultúry a zábavy pre všetkých študentov z Trnavy. Za roky pôsobenia v Trnave sa im podarilo vytvoriť už tradíciu v podobe Plesu študentov Trnavy, ktorý vám prinášajú vždy v úvode zimného semestra. Okrem toho každoročne organizujú aj veľkú spoločnú Beániu trnavských univerzít nielen pre všetkých prvákov, ale celkovo pre všetkých študentov v Trnave.

Minulý rok sa im podarilo zorganizovať doposiaľ najväčšiu študentskú párty, aká sa kedy v Trnave konala: ,,Minulý rok sa nám podarilo naplniť Mestskú športovú halu v Trnave do posledného miesta. Presiahli sme počet 2200 študentov, čomu sa na jednej strane tešíme popularite tohto eventu, no na druhej strane to bol pre nás taký zdvihnutý varovný prst. Aj preto sme sa tento rok rozhodli obmedziť kapacitu lístkov na 1500,“ povedal jeden z organizátorov Miroslav Fulier, študent 5. ročníka na Materiálovotechnologickej fakulte STU v Trnave.

Pred rokom zožala najväčší úspech kapela a headliner celej akcie Horkýže Slíže. Tento rok vsadili organizátori na kapelu, ktorá zbiera úspech za úspechom s menšou pauzou už od roku 1995. Vďaka tohtoročnému headlinerovi INE KAFE si budete môcť v športovej hale vychutnať jedinečnú šou a hity ako Ráno, Mojich najlepších 15 rockov či Spomienky na budúcnosť. Okrem toho sa v rámci programu ako predskokani predstavia sympatickí chalani zo skupiny Crabslide, ktorí kedysi hviezdili aj v československej verzii úspešnej svetovej šou X-Factor.

Po polnoci si všetkých trnavských študentov užije najlepšie české DUO elektronickej tanenčnej hudby MATAMAR a jeden z TOP slovenských djov a zakladateľ tanečných projektov DARK ROOM a EMTYDEE IN THE HOUSEDJ EMTYDEE. ,,Po minuloročnej skvelej skúsenosti s chalanmi z Horkýže Slíže, sme sa aj tento rok rozhodli staviť na silnú kapelu a primerane k tomu sme určili aj cenu vstupenky. Veríme, že si to všetci študenti UCM, TRUNI a MTF spoločne užijú a znova sa nám podarí potvrdiť, že Trnavskí študenti sú jedni z najlepších a vedia sa spolu neskutočne zabávať,“ dodal Miroslav Fulier.

Predpredaj lístkov ešte nie je spustený, o všetkom vás organizátori budú informovať vo facebookovej udalosti Beánia trnavských univerzít, kde je za 24 hodín potvrdených viac ako 1300 ľudí.

Lístok bude stáť 12 eur (prvých 300 lístkov bude za akciovú cenu 9 eur a pre 100 prvákov z akejkoľvek univerzity v Trnave je pripravená akcia – lístok za 7 eur) a na mieste 15 eur. Sledujte aj facebook a instagram aetter.sk, kde budeme o nejaké lístky aj súťažiť a veríme, že sa spoločne vidíme na najväčšej študentskej párty zimného semestra 2017/2018.

Akciu podporili:

Generálny partner Smart Taxi Trnava.

Hlavní partneri: Absolut, Zavarska shopping, MH Repro, Fond na podporu vzdelávania, Topfest

Partneri: Vinotéka Cassalle, Cerveza, Monkey club, City sushi Trnava, Forky’s Trnava, Baldisimi, Hit UCM Trnava

Mediálni partneri: Rádio Aetter.sk, FMK UCM

Hlavný organizátor: Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave, Trnavskí študenti

Foto: FB Trnavskí študenti
Zdroj: tlačová správa