Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Najväčšia študentská párty Project X prichádza opäť do Trnavy

Napísal na 11. augusta 2021

Project X sa vráti do Trnavy už túto sobotu. Headlinerom večera bude tentoraz slovenské duo RobMike & Lelo, no chýbať nebudú ani DJ-i Maxx či Matt Raiden.

Malý festival s veľkým srdcom pod názvom Project X sa uskutoční už 14. 8. 2021 v trnavskom Relax párty clube. Tešiť sa môžete na našliapaný line-up slovenských aj českých DJ-ov, ktorí predvedú nezabudnuteľnú šou z prostredia elektronickej hudby.

Hlavnou hviezdou večera bude obľúbená slovenská dvojica DJ-ov a producentov elektronickej tanečnej hudby Robmike & Lelo. Z ich tvorby sú známe napríklad skladby s názvom Gravity a Hexus. O svoje vedomosti zo sveta elektronickej tanečnej hudby sa však s fanúšikmi delia i prostredníctvom vlastného podcastu HYPEBOX, kde prinášajú tiež exkluzívne novinky z domácej produkcie.

Na Projecte X sa predstavia aj stále mená ako slovenský DJ Maxx, ktorého môžete poznať z vysielania v relácii AFTERPARTY v rádiu Aetter, či slovenská dvojica Ramona X Fusic. Vystúpi tiež český DJ a producent Matt Raiden a mnoho ďalších DJ-ov zo slovenskej i českej scény elektronickej hudby.

Nadupaným line-upom sa to ale nekončí. Organizátori si pre návštevníkov pripravili CO2 Cryo kanón, GlowSticky, vystreľovacie konfety, no tešiť sa môžete aj na laserovú či svetelnú šou a množstvo súťaží. Takto vyzeral Project X v Trnave v roku 2020.

Nenechajte si ujsť tú najväčšiu párty v Trnave. Zažite študentský ošiaľ, aj keď už študentmi nie ste, pretože Project X za to zaručene stojí.

Zdroje: Roman Horváth, Facebook, YouTube


Možnosti čitateľa
  1. Tallspeks   On   31. januára 2023 at 20:52

    Ако искате да се научите да играете Омаха, тогава изтеглете софтуера на PokerStars и се присъединете към безплатните игри на покер, за да се състезавате с други играчи онлайн. За разлика от игрите с истински пари, тук не рискувате нищо и имате възможност спокойно да научите всички правила на 6 Кард Омаха. Освен Микс 8-игри, предлагаме и много други варианти на покера. Вижте страницата ни с игри на покер, за да научите повече. https://beckettohxm431986.blogprodesign.com/35767595/казино-игри-40-безплатно За да можете да теглите и ползвате парите от бонуса е необходимо да направите залози на стойност 50 пъти сумата, която сте получили като бонус. Бингото преди беше изключително разпространена игра на запад. С развитието на технологиите и растящият брой онлайн казина, играта се наложи и на нашите географски ширини. Затова можете да намерите бинго в нашият сайт, където можете да опитате късмета си безплатно и без регистрация, както и да намерите играта в някой от българските онлайн букмейкъри.

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *