Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

5 najlepších reštaurácií v Trnave, ktoré môžete nájsť na Wolte

Napísal na 1. decembra 2020

Ponúkajú šťavnaté burgery, špičkové hot dogy, chrumkavú pizzu, lahodné steaky či neodolateľné sushi. Toto sú tie najlepšie trnavské reštaurácie na Wolte.

Platforma Wolt je donášková služba zameraná na doručovanie jedla v priemere do 30 minút. Pochádza z Fínska a skvelá kvalita jedla, ako aj nezabudnuteľná skúsenosť zákazníkov, sú pre ňu tou najväčšou prioritou.

Na Slovensku funguje od 19. septembra 2019. Donedávna ju bolo možné využívať iba v Bratislave a v Košiciach, no od tohto októbra si Wolt užívame už aj v Trnave! Vybrať si môžete spomedzi mnohých kategórií, ktoré sú dostupné na webovej stránke i v mobilnej aplikácii.

Okrem toho je od marca dostupná možnosť bezkontaktného doručenia, čím chránite seba aj kuriérov. Takže neváhajte a objednávajte! Použite promo kód AETTER5 a získajte zľavu 5 eur pri prvej objednávke cez Wolt.

Na základe obľúbenosti sme pripravili päticu reštaurácií, ktoré určite ulahodia vašim chuťovým pohárikom a na rozdiel od streetfoodov ich budete môcť opakovane navštevovať. Toto sú tie najlepšie trnavské reštaurácie, ktoré nájdete na Wolte.

Bokovka

Piváreň a reštaurácia Bokovka v sebe spája to najlepšie z oboch svetov. Ponúkajú dobré pivo i skvelé jedlo. V jedálnom lístku však nenájdete iba overené klasiky z domácej kuchyne, akými sú bryndzové halušky či pečené kačacie stehná. Ochutnať môžete aj špičkové burgery, hot dogy, chrumkavé kuracie krídelká, pečené bravčové stehno, rebierka, ale napríklad aj tatársky biftek.

Elephant Diner

Americká reštaurácia Elephant Diner, ktorá sa nesie v retro štýle, je zaujímavá nielen svojím interiérom, ale aj bohatou ponukou jedál. Od legendárnych sendvičov, niekoľkoposchodových burgerov, šťavnatých steakov, cez tortilly až po waffle či originálne americké palacinky. Prípravu jedla si dokonca užijete v priamom prenose vďaka otvorenej kuchyni.

Al Trivio

Pre milovníkov talianskej kuchyne je reštaurácia Al Trivio priam rajom na zemi. Vybrať si môžete spomedzi množstva kvalitných a chutných pokrmov. Al Trivio ponúka tradičné talianske polievky i predjedlá, vynikajúce cestoviny, rizotá, ryby, osviežujúce šaláty, no tiež fenomenálne pizze, kvôli ktorým sa budete do reštaurácie stále vracať.

Patriot

Reštaurácia Patriot je o niečo drahšia, no veľmi ľahko nad tým privriete oči potom, ako ochutnáte pripravované delikatesy. Nájdete tu špeciality, ako bravčovú panenku Sous vide, konfitované teľacie mäso na divom korení či tartar z údeného lososa. Nesklame vás ponuka jedál z mäsa ani cestovín. Je to zaručený gurmánsky zážitok!

Nón Việt

Tradičná vietnamská reštaurácia Nón Việt si vás získa neuveriteľne lahodnou ponukou domácich polievok, pho, sushi, rezancov, bento boxov a poke bowls. V reštaurácii varia aj obľúbené klasiky, ako chrumkavé kura či kačicu, jarné závitky alebo vysmážané tofu. Stačí si len vybrať to, na čo máte práve chuť.

Na platforme Wolt nájdete ešte viac reštaurácií, ktoré stoja za vyskúšanie. My sme vybrali päticu, ktorá zaručene opantá vaše chuťové poháriky a naplní vás i váš žalúdok pocitom blaženosti.

Článok vznikol v rámci spolupráce s platformou Wolt.

Zdroje: wolt.com/sk, pivarenbokovka.sk, elefantdiner.sk, altrivio.sk, penzionpatriot.sk, nonviet.sk


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár