Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Nádherná Loreen je späť: Vypočujte si jej novinku Paper Light

Napísal na 7. marca 2015

LoreenNPo dvojročnej odmlke sa víťazka Eurovision Song Contest z roku 2012 vracia do hudobného priemyslu a s radosťou predstavuje novinku – Paper Light (Higher). Tá bude oficiálne predstavená už 9. marca. Zatiaľ je dostupná len pre krajiny, ktoré podporujú hudobnú službu Spofity.

Švédska speváčka momentálne pracuje na druhom singlovom albume pod názvom Paperlight. Zverejnený bude v priebehu tohto roka, a to, že bude určite kvalitný, dokazujú aj známe tváre, ktoré sa na príprave podieľajú. Azda najznámejšou je speváčka a skladateľka Kiesza, no nezaostávajú ani producent Peter Boström a skladateľ Thomas Gustafsson.

„Môj nový singel Paper Light (Higher) je k dispozícii na Spofity. Milí fanúšikovia z celého sveta, buďte trpezliví. Pondelok tu bude už čoskoro, uviedla na oficiálnej stránke 31-ročná Loreen.

Konkrétny dátum, kedy bude album predstavený, Loreen neprezradila. Či sa jej novinka dostane na vrchol hudobných rebríčkov, sa ukáže už v nasledujúcich týždňoch. Nám sa však páči, preto ju na koštovku ponúkame aj vám.

 Loreen – Paper Light (Higher)

Autor: Patrik Mitas

zdroj: https://www.facebook.com/LoreenTalhaoui/timeline