Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 75

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 76
Murder On The Dancefloor dostal nový kabát od PNAU
Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Vražda na parkete dostala novú príchuť. Dodali jej ju pnau

Napísal na 28. februára 2024

Pieseň Murder On The Dancefloor, ktorá vďaka kasovému trháku Saltburn získala na sociálnych médiách ohromnú popularitu, obliekli do nového šatu. Môže za to PNAU.

Keď na jeseň roku 2023 vyšiel dramatický film Saltburn, v ktorom si zahrali Jacob Elordi a Barry Keoghan, nikomu by ani nenapadlo, že práve oni budú stáť za znovuzrodením už kultového hitu z pera speváčky Sophie Ellis-Bextor.

Vďaka ikonickej scéne, ktorá sa už teraz zapísala do siene slávy, Murder On The Dancefloor valcuje všetky hudobné rebríčky po celom svete, dominuje hitparáde piesní na TikToku a hrajú ju všetky svetové rádiá. Hoci má táto pesnička viac než dvadsať rokov, tento film ju spopularizoval aj pre mladších poslucháčov a prinavrátil jej popularitu a lásku, ktorú si zaslúži.

murder on the dancefloor
Obálka singlu piesne, na ktorom sa podieľali aj PNAU. Zdroj: Tlačová správa

Murder on the dancefloor má nový kabát

V momente, ako austrálske duo PNAU, v ktorom pôsobia Nick Littlemore a Peter Mayes, počuli v rádiu túto pieseň, vedeli, že ju musia využiť. Vytvorili svoju vlastnú, energickú verziu tanečného hitu, ktorá vás roztancuje. Možno dokonca ešte viac, ako originál.

Okrem tohto remixu dvojica spracovala ešte mnoho známych piesní do nových verzií, napríklad Cold Heart od Eltona Johna. Vtedy sa k nemu pridala speváčka Dua Lipa a song valcoval všetky rebríčky roku 2021.

Zdroj: Tlačová správa