Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Justin Bieber sám proti sebe. Akcia MTV EMA 2021 je čoskoro tu

Napísal na 9. novembra 2021

Ocenenia MTV EMA 2021 sa opäť objavujú na obrazovkách. Budú sa konať 14. novembra 2021. Vystupovať a prijímať ceny budú známe mená ako Justin Bieber, Doja Cat alebo Måneskin.

MTV Europe Music Awards oslavuje najlepšiu hudbu roka a najväčších umelcov z celého sveta a tento rok nie je výnimkou. Zaujímavosťou ale je, že odovzdávanie cien sa po prvýkrát v histórii bude odohrávať na území Maďarska.

Samotná ceremónia sa bude konať 14. novembra 2021 v športovej aréne László Papp Budapest v Budapešti. Jej živé vysielanie môžete sledovať o 21. hodine na MTVEMA. Celým večerom nás bude sprevádzať americká raperka Saweetie.

Sám sebe rivalom

Nominácie pre tento rok boli nielen plné zaujímavých mien, ale aj nečakaných situácií. Jednou z nich je nominácia pre kategóriu Najlepšia pieseň, kde sa Justin Bieber umiestnil dvakrát a stal sa sám sebe súperom. Piesne Peaches a spolupráca s názvom Stay sa nachádzajú v tejto kategórii.

Justin Bieber bol celkom nominovaný osemkrát, čím si zaslúžil neoficiálny titul „najviac nominovaného mužského umelca”. Nominovaný je v kategóriách ako Najlepšie video, Najlepší pop, či Najlepšia kolaborácia.

Vysokým počtom nominácií sa môžu pýšiť tiež Lil Nas X a Doja Cat. Pre mnohých kontroverzný Lil Nas X si spolu s populárnou sólistkou zaslúžili šesť nominácií. Mladá hviezda Olivia Rodrigo sa vyrovnala nomináciami dlhoročnému favoritovi Edovi Sheeranovi. Obaja ich získali päť v rôznych kategóriách. O osude cien stále môžu rozhodnúť diváci hlasovaním na oficiálnej stránke MTVEMA.

Na koho sa môžeme tešiť počas MTV EMA 2021?

Okrem odovzdávania cien sa diváci môžu tešiť aj na živé vystúpenia v podaní rôznych hudobných umelcov. Jedným z najviac očakávaných interpretov je práve hudobná skupina OneRepublic, ktorej účasť organizátori odhalili len nedávno. Po vydaní ich najnovšieho albumu Human sa kapela teší rovnakému úspechu ako z predošlej tvorby. Veríme, že po dlhšej odmlke bude ich živé vystúpenie mať rovnaký úspech.

Ďalším favoritom fanúšikov je práve talianska rocková skupina Måneskin. Pomerne krátko pôsobiaca kapela potešila svojich fanúšikov najnovšou piesňou MAMMAMIA, ktorej videoklip dosiahol takmer deväť miliónov pozretí.

Z Nemecka pochádzajúca sólistka Kim Petras sa tiež nachádza na zozname umelcov, ktorí budú vystupovať naživo. Po popularite jej piesne Heart to Break niet divu, že momentálne pracuje na jej v poradí treťom albume.

V neposlednom rade vystúpi aj kolumbijský spevák Maluma, na ktorého sa môžu tešiť fanúšikovia reggaetonu. Jeho posledná pieseň Sobrio má neuveriteľných 125 miliónov pozretí na YouTube.

Vypočujú želania fanúšikov?

Napriek nedávnej kontroverzii a zatiaľ nepotvrdenej informácii o rozpade by chceli fanúšikovia vidieť vystupovať skupinu Little Mix. Ich meno sa opakovane nachádza pod príspevkami zverejnenými na oficiálnom Instagrame MTV EMA.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár