Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Nový klip Monster: Shawn Mendes a Justin Bieber ukázali svoje emócie

Napísal na 23. novembra 2020

Pieseň s názvom Monster je prvá spolupráca dvoch kanadských spevákov Shawna Mendesa a Justina Biebera.

Dve významné mená hudobného sveta sa konečne spojili potom, čo Shawn Mendes oslovil Justina Biebera. V piatok 20. novembra vyšiel ich spoločný klip s piesňou Monster, ktorý natočil režisér Colin Tilley na jeden záber. Colin spolupracuje s Justinom už dlhšiu dobu a nakrútil preňho dokopy osem videí vrátane jeho novinky Holy.

Video Monster sa nesie v melancholickej atmosfére, ktorú vytvára jeho zasadenie do hmlistého prostredia. Minimalistický klip začína v parku, ktorým kráča Shawn až ku pódiu postaveného z bielej kocky. Po prvej slohe sa k nemu pridá aj Justin, ktorý bol jeho obľúbeným umelcom a vzorom už od deviatich rokov.

Nikto nie je dokonalý

Text piesne Wonder má zároveň aj myšlienku, ktorou chcú motivovať svojich fanúšikov, aby sa nebáli byť sami sebou. Odkazujú, že dokonalosť neexistuje a je potrebné sa vzdať tejto predstavy. Len vtedy sa každý dokáže milovať taký, aký v skutočnosti je. Veď je predsa úplne normálne, že ľudia sa mýlia a robia chyby.

Nejeden z nás sa potešil, keď Justin oznámil spoločné vystúpenie priamo na pódiu počas odovzdávania cien 48. ročníka American Mucis Awards. Prirodzene, umelci sa nepredstavia ničím iným, ako ich spoločnou skladbou Monster.

Pre Justina to bude významný večer, keďže je nominovaný až v štyroch kategóriách. Okrem kanadského dua sa môžme tešiť aj na iné významné mená, ako Billie Eilish, Dua Lipa, BTS a množstvo ďalších.

Monster bude súčasťou dlho očakávaného albumu Wonder od Shawna Mendesa, ktorý vyjde 4. decembra. Zároveň sa môžeme tešiť aj na dokument o jeho živote s názvom In Wonder, ktorý má premiéru už 23. novembra na Netflixe.

Zdroje: Youtube, Twitter, Billboard


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár