Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Módne trendy z minulosti, ktorými nepohrdnú ani tie najväčšie hudobné hviezdy

Napísal na 16. marca 2021

Hudobné klipy sú o dvoch veciach: o piesni, ktorú interpret spieva a o tom, čo má na sebe. Módne trendy z minulosti sú stále in a objavujú sa aj v súčasných videoklipoch.

To, že hudobné hviezdy udávajú trendy, je všetkým jasné. Mnohí z nás sa neraz inšpirovali kúskom, ktorý mal na sebe náš obľúbený interpret a kúpili sme si podobný. Pozrite si, ktorí hudobníci použili vo videoklipoch módne trendy minulosti.

1. Vysoké biele čižmy

Ak si v mysli predstavíme vysoké biele čižmy, ako prvá nám určite príde na um Ariana Grande. Biele čižmy siahajúce do polky stehien sa stali jej neoddeliteľnou súčasťou a rada ich nosí všade, kam len môže.

V klipe k pesničke 34+35 ich napríklad skombinovala s bielym plášťom a vytvorila tak úžasný monochromatický outfit, v ktorom pripomínala vedkyňu. Táto speváčka je jednou z najväčších osobností v udávaní trendov a my nevieme inak, len uznať, že jej to ide.

2. Štrikovaný kardigán

Počas karantény mnohí experimentovali s ihlicami a háčikmi, ale nikto z nás asi nevytvoril taký krásny kardigán, ako predviedla Taylor Swift pri príležitosti vydania jej ôsmeho štúdiového albumu.

Tento biely kardigán s hviezdičkami a modrým olemovaním je jeden z najkrajších kúskov merchu, aký sa už dlho mnohým hudobníkom nepodaril. Taylor navyše dokonale svedčí, o čom nás presvedčila aj vo videoklipe.

3. Kostýmčeky sťaby osemdesiatky

Kratučký kostýmček vo veselých farbách mala na sebe už snáď každá hviezda. Ani Dua Lipa nezavrhla tento kúsok a pobehala si v ňom po lietadle v klipe k piesni Break My Heart. A že jej to svedčalo! Toto je módny trend, ktorý si už dlhé roky udržiava svoj lesk a stále si nájde mnoho fanúšikov po celom svete.

4. Farebné slnečné okuliare

Slnečné okuliare patria medzi najdôležitejšie časti outfitu, a nielen v lete. Niekedy dokonca nie je ani potrebné, aby nám chránili oči, ale aby dobre vyzerali.

V súčasnosti sú v móde rôzne typy, či už ide o žiarivé farby, sú v tvare srdiečok , alebo sa nájdu aj také okuliare, ktoré sú vykladané kameňmi.

Speváčka Doja Cat vo videoklipe k piesni Say So si na oči nasadila kruhové slnečné okuliare s trblietavým olemovaním, ktoré dokonale ladia k jej outfitu.

5. Korzety

Korzety sú opäť v móde alebo z nej nikdy nevyšli? a mnoho hudobných hviezd si tento trend vyskúšalo. Vďaka rôznym variáciám môžete korzet spojiť s hocičím, nielen šatami či sukňou a vyzerať v ňom skvelo.

Napríklad speváčka Madison Beer si obliekla korzet v klipe k piesni BOYSHIT a výborne jej sadol. A sadnúť môže aj vám, to sa nebojte. Ide o jeden z módnych trendov, pri ktorom sa môžete úplne vyblázniť. Dá sa totiž kombinovať so všetkým. Skúste ho napríklad s mikinou alebo šatami a uvidíte, ako sa váš štýl zmení.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár