Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Mladý hejter: Hejter-Aetter-Hejter-Aetter, náhoda?

Napísal na 23. apríla 2015

Popularita mu nechýba a posledné, po čom túži, je, aby sa s ním ľudia chceli odfotiť a žiadali ho o podpis. Aj to sú dôvody, pre ktoré autor FB stránky Utrpenie mladého hejtera skrýva svoju identitu.

,,Ak by raz prišlo k tomu, že by som si mal zlízať všetko, čo som kedy o kom napísal, tak si to zlížem celé. A dúfam, že to bude pekné dievča,” povedal v rámci rozhovoru hejter.

535936_1512936395650882_3019676571849739201_nJeho články sú plné irónie, nadhľadu a sarkazmu. Pred ústa si servítku nedáva a jeho hlavou témou je to, čo ho práve ,,serie”. A navyše, dostáva za to peniaze. Dreamjob mnohých mladých ľudí! Nadávať a zarábať! Nemáme mu však čo závidieť, je to obyčajný CPčkár z východu, študujúci a pracujúci v Bratislave. Býva na intráku za 50 eur a jazdí vlakom zadarmo. Jediný rozdiel medzi mnou a ním je ten, že mňa na Facebooku nelajkuje viac ako 21.000 ľudí. Na tom sa odrazila aj počúvanosť pondelkovej relácie VAW- Večer s Aetterom, večer s Vorvim, keď si naše rádio zaplo toľko ľudí, že náš stream to prestal zvládať.

Pre veľkú úspešnosť vám prinášam aj úryvok z rozhovoru s týmto hejterským fenoménom.

Prečo skrývaš svoju identitu? Bojíš sa, že keď sa prezradíš, tak si to zlížeš?

,,Ak by raz prišlo k tomu, že by som si mal zlízať všetko, čo som kedy o kom napísal, tak si to zlížem celé. A dúfam, že to bude pekné dievča. Ale nie, nebojím sa. Nemám sa čoho. Len sa mi nechce. Verím tomu, že príde čas, kedy pôjdem s pravdou von, ale zatiaľ mi to takto vyhovuje. Ja sa bavím.”

Máš v sebe nejaké komplexy, kvôli ktorým robíš to, čo robíš?11185801_10203947485270535_1411207107_n

,,Nie, nemám. Iba potrebujem prostredníctvom článkov vypustiť zo seba hnev, aby som potom mohol byť slušný chlapec v skutočnom živote.

 Čo robíš, keď nehejtuješ?

„Keď nehejtujem, tak píšem pekné veci a keď hejtujem, tak píšem škaredé veci.“

Hejtujú aj ľudia hejtera? Trápi ťa to?

,,No neplačem kvôli tomu doma do vankúša a keď som opuchnutý, tak len preto, že mám za sebou ťažký víkend. Niektorí ľudia nerozumejú tomu, čo robím, tým pádom sa boja a nadávajú. Ľudia zriedka vedia dávať konštruktívnu kritiku.

Robievaš aj dobré veci?

,,Prispievam na charitu, to môžeš vidieť aj na mojej FB stránke a vlastne všetko, čo robím, je dobré.

V rámci rozhovoru sme dali aj poslucháčom možnosť vyspovedať mladého hejtera. Napísala nám Katka a Sisa, ktoré chceli vedieť, aký má hejter vzťah ku ženám a či aj tie poriadne hejtuje.

,,Neviem, prečo si všetci ľudia myslia, že hejtovanie je činnosť, ktorú robím 8 hodín denne. Píšem článok tak jeden za týždeň a na základe toho si ma ľudia zaškatuľkovali. Ja strašne ľúbim ženy, dokonca viac ako Majk Spirit, kámo! Som strašne gentlemanský a pozorný, aby si vedel. Tak veľmi, ako sa neviem správať, sa aj viem správať.

Ak ste si nestihli v pondelok 20.4. zapnúť rádio Aetter.sk alebo vás stream pre nadmernú počúvanosť jednoducho nepustil, celú nahrávku si budete môcť vypočuť na našom webe už čoskoro.

,,Hoci som autorom FB stránky Utrpenie mladého hejtera, dnes u vás v rádiu Aetter.sk som veru netrpel, rád som prišiel a bolo tu po****! Až na ten playlist, čo ste hrali. Pá-pá!” dodal hejter na záver.

Text: Martin Vanko