Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Milky Chance vydávajú tretí štúdiový album s názvom Mind the Moon

Napísal na 28. novembra 2019

Nemecké pop-folkové duo sa po dvoch rokoch hlási o slovo s novým albumom. Môžeme sa tešiť aj na turné po Európe a Austrálii.

Len pred niekoľkými dňami vyšlo na svetlo sveta dielo dvoch nemeckých umelcov, ktorí našli záľubu v spájaní elektronickej a akustickej hudby.

Album obsahuje 12 trackov a na featuringoch nájdeme vokalistku a hudobnú skladateľku Tash Sultanu. Ďalej aj speváka a multi-inštrumentalistu Témého Tana a niekoľkonásobných výhercov Grammy Awards – mužský africký chorál Ladysmith Black Mambazo.

Od ich mega-debutu so skladbou Stolen Dance z albumu Sadnecessary, ktorý zaznamenal prvé priečky v hudobných rebríčkoch po celom svete, ubehlo šesť rokov. Mnohými kritikmi sú označovaní ako „nová generácia indie-popu“. Ich jedinečný prejav a rytmické tóny latina či reggea, ktoré sú prepletené vokálmi, dostanú snáď každého milovníka modernej hudby.

Vidieť ich môžeme aj v Prahe

Počas turné po Európe a Austrálii ich budeme môcť vidieť a počuť aj v Prahe či Viedni. Lístky sa dajú zakúpiť na oficiálnych stránkach skupiny.

Na albume si môžeme všimnúť rozmanitosť jednotlivých skladieb a cit pre minimalizmus. Taktiež je cítiť vplyv rôznych hudobných žánrov a umelcov, s ktorými pracujú. Ide o skvelý hudobný počin, ktorý si zaslúži pozornosť.

Zdroj: Youtube, genius.com, milkychance.net


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár